Дерматолог за възрастни

  • 5 172
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 663
Моля ви да ми препоръчате някой добър дерматолог за възрастни в София...
От сума години имам проблеми с кожата на лицето си, но сякаш се бяха поуспокоили нещата, обаче покрай бременността.... кожата ми отиде по дяволите в буквалния смисъл...
отначало си мислех, че ми се объркват хормоните от бременността, после че се оправят .... а проблемът си седи...
кожата си е все ужасна...
проблемът очевидно в вътрешен (най-вероятно хормонален, не е просто нарушено омазняване или от този род) и искам да ида при някой, който наистина си разбира от работата
много ще съм ви благодарна  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 164
За съжаление нямам инфо за някой дерматолог.но и аз имам нужда от такъв.моята кожа е ужасна и с какво ли не съм я третирала.дори и ходя но козметик .но след него съм като драна.е после ми се пооправя но временно.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
аз загубих вяра в тези специалисти, все пак има един на когото бих се доверила, ама само вторник приема.

# 3
  • София
  • Мнения: 985
Аз съм доволна от д-р Борисов в Студентска поликлиника. Мнгоо добър диагностик е .

# 4
  • Мнения: 299
Доц. Д-р. Стоян Капнилов - пенсионер е приема в дома си , но е Светило в оластта си. тел. 9872959, 981 30 48.

ул. Любен Каравелов 11

Предварително се записва час

# 5
  • Мнения: 668
Аз съм много доволна от д-р Евгения Божикова от МЦ "Лора" на "Позитано", но за съжаление не мога да намеря координатите й. Работи с направление, като предварително трябва да си запишеш час.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Eti
Доц. Д-р. Стоян Капнилов - пенсионер е приема в дома си , но е Светило в оластта си. тел. 9872959, 981 30 48.

ул. Любен Каравелов 11

Предварително се записва час


точно това "светило" нищо не ми помогна, а и вече, изивнявам се, ама 98г беше мноооого възрастен, към днешна дата вече......не знам просто, не искам да мисля.....

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: T o n i
Моля ви да ми препоръчате някой добър дерматолог за възрастни в София...
От сума години имам проблеми с кожата на лицето си, но сякаш се бяха поуспокоили нещата, обаче покрай бременността.... кожата ми отиде по дяволите в буквалния смисъл...
отначало си мислех, че ми се объркват хормоните от бременността, после че се оправят .... а проблемът си седи...
кожата си е все ужасна...
проблемът очевидно в вътрешен (най-вероятно хормонален, не е просто нарушено омазняване или от този род) и искам да ида при някой, който наистина си разбира от работата
много ще съм ви благодарна  Praynig


И аз май се нуждая от консултация с такъв... Дали става с направление?

# 8
  • Мнения: 3 663
Цитат на: chockolina
И аз май се нуждая от консултация с такъв... Дали става с направление?

Ами ако работи със здравната каса, няма причина да не става
на мен вече ми е все тая
само да успее да помогне, че вече.... Sad

Общи условия

Активация на акаунт