Какво не обичате да хапвате?

  • 4 078
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Виждам тук кой какво наготвил, кой какво обичал .. ! А кое е най-непоносимото ви ястие, десерт или каквото там не обичате да хапвате или пийвате...

надявам се тази тема да не съществува из форума

# 1
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Мисля, че имаше такава тема. А иначе - не бих вкусила шкембе чорба, всякакви животински карантии,крем карамел, мляко с ориз. За това се сещам, сигурно има и още. От напитките - НЕ на мастиката, мирише ми ужасно.

# 2
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
грис, мляко с ориз, шкембе чорба, всякакви спанаци, коприви и други зелении. като че ли е това...

# 3
  • Мнения: 3 360
Класацията се води от шкембе чорбата при мен-всичко друго мога да понеса hahaha

# 4
  • Мнения: 3 406
Шкембе,карантии с изключения на дробчета, и бамя,също така всякакви видове морски дарове,освен риба. Иначе за друго не се сещам,май съм добро прасе!

# 5
  • Мнения: 483
Гади ми се от тлъсто Sick Sick Sick
кисел, плодове в сготвена форма (стафиди в кекс, щрудел, боровинков сос за  месо и т.н.)
маслен крем на торта, локум

# 6
  • Мнения: 526
Всякакви карантии-черен,бял дроб,сърца,далаци и т.н.Ярешко месо,козе мляко и сирене(козите са ми много гнусни животни).
Иначе умирам за шкембе-чорба,за разлика от писалите преди мен.Но държа аз да си го сготвя.

# 7
  • София
  • Мнения: 462
Под никаква форма не мога да вкуся (и да помириша не мога) - копър и магданоз.
Всякаква карантия.
Гъби.
Крем карамел.

 И други има ,ама тях мога да понеса от време на време,или поне не бих повърнала ако ги хапна.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Всичко в което има канела.

# 9
  • Ст.Загора
  • Мнения: 672
Бакла , св.черен дроб, далак и други карантии.
 Само шкембе чорба не отказвам .

# 10
  • Мнения: 11 747
тлъсти меса,сготвени с още по-мазен сос Sick
кисело зеле,особено сготвено
нишестен крем

# 11
  • Мнения: 4 451
Мразя агнешко и овнешко месо. Sick Не ям нищо сготвено стях, мирище ми неприятно и това е. Не обичам грис халва и спанак.

# 12
  • Мнения: 732
Мразя лютеница, кьополу, имамбаялдъ  Mr. Green и всякакви видове конфитюри, мармалади и т.н.

# 13
  • Мнения: 393
Мразя карантии, агнешко, овнешко, ярешко и разни други такива меса, хич не ми се нравят морските дарове, мазно също  Sick Шкембе чорба с чесън  newsm45, кисел, захарен памук, печени орехи, коприва, спанак, не ям също и мазни пържени неща, ами определено не съм добро прасенце  hahaha Има още неща но в момента не се сещам

# 14
  • Мнения: 1 877
Ммммммм,обичам шкембе,карантии и всякакви манджи...даже сега не мога да се сетя за нещо,което не обичам.То си ми и личи...

Общи условия

Активация на акаунт