Търся детско легло тип сандвич

  • 13 458
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте мами,
Дойде време и ние да  променим нашата детска стая.Тъй като малкия до сега спеше при нас в спалнята,но на мъжо му писна все разделени да спим,защото по някое време и тъй голямото ни спално легло ставаше тясно и той посред нощите се местеше във всекидневната,сега от една седмица го преместихме в детската при баткото.Но преблема е ,че нва времето като я обзавеждахме немислехме за второ и баткото спи на детско легло с размери на Приста  и сега на мястото на това легло искаме легло сандвич,но уви  немога да намеря нещо което да ми хареса.Помогнете ми с  идейки.лагодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 274
какво   искаш  да   кажеш с   това`тип  сандвич`?

# 2
  • Мнения: 274
виж  тук,  ако   не   харесаш   нищо , хората   правят   всичко  по   поръчка,  и го правят  добре


www.dofi-mebel.com

# 3
  • София
  • Мнения: 1 775
запис

# 4
  • Мнения: 492
Преди около месец го гледах в Лабиринт- струваше около 450 лв.Хареса ми.

# 5
  • Мнения: 1 655
Леглото сандвич в Лабиринт е на една русенска фирма 'Стефани стил'. Ако го няма изложено, поискай каталога им, имат го в няколко варианта леглото.
Иначе всяка мебелна фирма може да ти го изработи по поръчка. Ние си поръчахме така, но още не е готово, инак бих ти го показала, щом е за идеята.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 896


намерих го тук

И аз се бях засилила, но реших да изчакам малко да поотрасне чавето.

# 7
  • Мнения: 82
Ние купихме преди 2 години легло тип сандвич и съм мноооого доволна. Доста време хвърлих, за да търся и една вечер като се прибрах таткото беше купил, за да ме изненада  Simple Smile.
Нашето е от Нов дом Симеонов, http://www.novdombg.com/, турско е  - на Чилик, но е много качествено. Не ми се зареждат картинките в сайта им, за да ти кажа точно кое беше.
Няколко месеца след леглото тати пак ме изненада - купил гардероб, скрин и бюро от същата серия и стана много красива стаята на детенце.

# 8
  • Мнения: 3 575
Можеш ли да покажеш на снимка леглото на Чилик, т.к в сайта нищо не им се отваря...   Rolling Eyes
Аз бях разглеждала техни каталози преди, но не помня да имаше такъв тип легла.  Thinking
Коя е серията, евентуално да проверя и в турския сайт.

# 9
  • Мнения: 164
Благодаря Ви момичета,
Ние просто нямаме време за поръчка трябва да чакам 1месец и половина два. Искам някъде готово да си купя.А аз също съм разглеждала на Чилик и не съм срещала такова легло тип сандвич.В Дофи питахме ама около 1000лв ще ми излезе не си струва за такова легло.Вие какво ще кажете.Извинете ме за късното включване ама днес ми е първи работен ден след отпуск и познайте работа до гуша.Чао чао чакам и др. предложения.

# 10
  • Мнения: 82
Ето го сайта на Чилик:
http://www.cilek.com.tr/english/arama.aspx?id=8
Нашето легло е G1039S, бюро G1017S, гардероб G1004S и скрин G1021S; цялото обзавеждане накуп не можах да намеря. Добре, че разгледах, видях, че има и нощно шкафче, каквото ми трябва и ще си поръчам  Simple Smile.
Ние не сме чакали месец - имаше наличност в магазина; по-точно имало е наличност в магазина, затова моят мъж е купил този цвят (кафяво и жълто), иначе аз повече харесах модела със синьо, ама...

А, нещо подобно е нашето: http://www.cilek.com.tr/english/seri_detay.aspx?seriID=14, но не се вижда добре тук...

# 11
  • Мнения: 3 211
А който ги е ползвал, да каже удобни ли са за ежедневно ползване за 2 деца

# 12
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996


намерих го тук

И аз се бях засилила, но реших да изчакам малко да поотрасне чавето.

Не знам дали е на същата фирма,  но подобно купих от "Лабиринт". Долното легло се издърпваше и с помощта на едни крачета можеше да се повдига на височината на горното. Продавачката ми каза да не си взимам, но аз нали съм ината, пък и идеята ми хареса.

Е, вярвайте, по голям боклук не съм купувала. Няма да се впускам в големи подробности, ще кажа само, че щом мъжът ми легна на долното легло, таблата му се откачи и падна, а матраците след втория месец станаха на бабуни.

Има и хубави такива легла, но хубаво гледайте какво купувате.
От този тип има много хубави в "АЙКО", с детски мотиви са а и ми се виждат доста по здрави.

# 13
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И само да допълня - щом е за деца, трябва да има табли, дори и  ниски.

# 14
  • Мнения: 82
Да, нашето горното легло е с табли, долното - не. Това на снимката, която Гуш е показала ми изглежда нестабилно...
Ползваме ежедневно и двете легла, но детето спи на горното, а аз (или майка ми ако е у нас) на долното - все още не иска сам са спи в стаята моя син. От време на време спи и таткото на едно от двете, а таткото е доста едричък (около 130 кг), така че са здрави със сигурност.
Аз лично съм много доволна и бих препоръчала тази фирма на всеки. (Не правя реклама, но ако се сметне за такава няма да се сърдя ако се изтрие  Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт