Мами в 9 месец- как се справяте с клюкарките?

  • 1 637
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 641
Не знам как сте вие, но мен всеки ден ме проверяват по телефона най различни познати и роднини "как съм" .Направо ми писна вече. #2gunfire Все още запазвам добрия тон,но скоро ще го отнесе някой. А вие как се оттървате от досадници?

# 1
  • Мнения: 1 877
Е не се ядосвай,де! Ами загрижени са хората за теб и бебчо.Радвай се,че има кой да "те мисли",че ако нямаше...???

# 2
  • Мнения: 10 982
Игнорирах ги. Когато не можех, казвах "Добре съм" и толкова. Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 207
Това звучи доста изнервящо, всеки ден по няколко пъти да ти задават един и същи въпрос! Не се ядосвай много,не е добре за бебчето!

# 4
  • Мнения: 641
Е не се ядосвай,де! Ами загрижени са хората за теб и бебчо.Радвай се,че има кой да "те мисли",че ако нямаше...???
    Личи когато е загриженост и кога любопитство:" Днес скайпа ти е изключен ,да проверя какво става"  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 359
Имам моменти, без да съм бременна, когато не желая да говоря.
Не вдигам телефона.

# 6
  • Мнения: 984
И мен ме бяха побъркали  Confused /беболинчо се роди 7 дни след термина/
Роднини, които чувам 3 пъти в годината, ми звъняха всеки ден и ако не вдигна звъняха на който се сетят че съм била в болницата и раждам вече  #2gunfire Успяха да изплашат и майка ми  #Cussing out И това се случи няколко пъти!
Вярно че са загрижени хората, но на края вече аз бях толкова изнервена, че добрите им намерения само ме ядосваха и изнервяха още повече.
А пък когато исках да звънна на някой да си поговорим, за да се разсея малко, все ми вдигаха с един треперещ глас - къде си, мина ли и все такива въпроси.
Важното е че всичко мина добре, после се похвалихме на всички и няма някой неразбрал  Mr. Green А и вече знам как да се държа с бременните около мен  Wink

" Днес скайпа ти е изключен ,да проверя какво става"  newsm78
 
Много познато #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Оф познато ми е, хем досадно, хем приятно.
Помня, че веднъж докато се къпех телефона звънеше на пожар. Била жената на шефа на мъжа ми. Искала да види как съм и да си бъбрим. Аз обаче не вдигнах телефона, все пак бях под душа. Жената полудяла, обадила се на мъжа си, той на моя мъж...Излизам от банята и шефа на мъжа ми се обажда да ме провери, а след 5 мин. моя мъж пристига разтревожен  Rolling Eyes
Поуката от цалата история е : къпете се с телефона... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 724
Не им вдигах на повечето когато ми звъняха.За сметка на това побъркаха мъжа ми Grinning

# 9
  • Мнения: 393
  В началото ми беше приятно,но от всекидневните обаждания и аз се изнервих.Добре,че родих седмица преди термина.

# 10
  • Мнения: 288
Слава богу на мен никой не ми е досаждал,за цялата ми бременност свекито се обади 2-3 пъти и това е, но предполагам, че са звъняли на мъжа ми и на  нашите.Абе явно са ме щадили хората. За сметка на това , сега звънят, ако не всеки ден, то през ден

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
И при мен беше така. Аз на всичкото отгоре преносих и до последно  ми се обаждаха да ме подпитват дали съм родила и т.н. Whistling
Не се ядосвай . Предстои ти най-хубавото нещо. Heart Eyes Успех! Hug

# 12
  • Мнения: 941
аз го преносих също и все някой се обаждаше с въпроса:айде бе,още ли не си родила?! Ами колкото и да съм кротка,в един момент писва наистина #Cussing out  Обаче за мое учудване сега аз съм същата с моите приятелки Shocked но се спирам понякога,сещайки се,че може би ставам досадна Laughing

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И на мен ми звъняха всеки ден Close,но в един момент не издържах и обясних,че едва ли всеки ден като ме проверяват ми става по-спокойно Peace

# 14
  • Мнения: 3 360
Аз не съм имала такива проблеми newsm78И по-добре де Laughing

Общи условия

Активация на акаунт