Везните - златото на мама

  • 1 038
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 322
Като сме почнали зодиакални теми - да кажем и за Везнетата...
Малкия ми син - 8 години, е най кроткото и разбрано дете. Но пък реши ли си нещо - постига го, преминавайки през всичко! Иначе, винаги е готово на компромис, на толерантност - с две думи Златото на мама!

# 1
  • Мнения: 11 607
Не вярвам на зодии......Не чета хороскопи.....Нямам дете везни....

Но аз съм зодия Кантар и ако съдя по себе си - всички родени в този период са просто - СУПЕР!

# 2
  • Мнения: 1 877
Ами все още се опознаваме с Везните (имам си ги вече две).Много чувствителни и привързани към мама и татко,винаги готови да помогнат в носенето на продукти от пазара,бих казала послушни - около 90%,не се поддават провокации от страна другите деца,но със силно развито чувство за собственост спрямо играчките си...Ако се сетя друго - пак ще пиша

# 3
  • Мнения: 2 956
И аз съм в процес на опознаване:)
Момченцето ми е на 1г. 10м. Сигурно независимо от зодията всяка майка ще го каже,но ....детето ми наистина е ужасно добричко:)МОже би все още е рано,но няма никакво чувство за собственост спрямо нещата си.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Забелязала съм, че не трябва да им се дава да избират - най-добре да ги насочиш, че иначе пада едно триумене...не си е работа.

# 5
  • Мнения: 3 322
Ами все още се опознаваме с Везните (имам си ги вече две).Много чувствителни и привързани към мама и татко,винаги готови да помогнат в носенето на продукти от пазара,бих казала послушни - около 90%,не се поддават провокации от страна другите деца,но със силно развито чувство за собственост спрямо играчките си...Ако се сетя друго - пак ще пиша

Абсолютно! А вашите събират ли неща? Моя направо е като Плюшкин! Най интересното е че винаги знае кое къде му е - не е разсеян като другите!

# 6
  • Мнения: 2 956
Дени също събира боклуци:))
Сега манията е капачки от бутилки.Събира си ги в разни кофички и кутийки и само ги разнася из къщи.Отидем ли на площадка -всички капачки са събрани,а изхвърлените бутилки със свалени капачки:)
Много обича също да си слага разни лакомства в празни кофички от плодови млекца и да си ги похапва така-става въпрос за солетки,слънчо и бисквитки.

# 7
  • Мнения: 918
Ох, каката ми е везни. Аз също. Но между нея и мен балкааааан разлика- поне засега.
Като дете пък и сега аз съм с рогата напред , докато тя - като почне да се мисли, да се чуди
нервите ме хващат .Сега сме сме на прага на пубертета да видим накъде ще тръгне промяната
Иначе някакво решение се взема след дъъъъъълъг размисъл и колебание или докато не кресна
 ooooh!  а когато трябва да излезе се преобличаме по 15 пъти

# 8
  • Мнения: 251
Аз си имам две везни в къщи, щерката и съпруга!
По принцип не вярвам, че зодията може да определи характера на човек!
Но с времето все повече се убеждавам, че везните са много уравновесени и спокойни хора!
Може и съвпадение да е Laughing

# 9
  • Мнения: 8 999
Като ви чета описанията на децата-везни стигам до извода, че моето определено е всичко друго,но не и зодия "везни". А пък Е! Какъв парадокс.

# 10
  • Мнения: 7 831
Прекрасна тема, но искам да ви предупредя, че ако се изроди в поредната "отчетна" ще я заключа!
Весел ден!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 326
Като ви чета описанията на децата-везни стигам до извода, че моето определено е всичко друго,но не и зодия "везни". А пък Е! Какъв парадокс.
Хъм....виж му асцендента..... Simple Smile той също оказва голямо влияние. Виж тук http://www.astrogalaxy.info/asc.htm
Синът ми е Везни с асцендент Скорпион.
Емиии, наистина е злато. Мноого добро дете, много разбран, кротък и отговорен( колкото може да се каже за 3годишно дете), но определено е по-разумен от връстниците си.
И изцяло съм съгласна с мнението на авторката на темата
Като сме почнали зодиакални теми - да кажем и за Везнетата...
Малкия ми син - 8 години, е най кроткото и разбрано дете. Но пък реши ли си нещо - постига го, преминавайки през всичко! Иначе, винаги е готово на компромис, на толерантност - с две думи Златото на мама!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
И Тери е Везничка,с асцедент Риби.Засега е много чувствителна и си ми е много добричка.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз мама на везнЕ.
Ами беше кротка, добра и послушна до към 6-7 си година. Сега си прави само каквото тя си иска и е станала и леко невнимателна и безхаберна.
Като цяло си е везничка отвсякъде. Т.е ту е добра, ту не е  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 649
Не спира за секунда на  едно масто- не ходи, а тича. Няма търпение, ако трябва да се свърши нещо, щур, див...И на мен ми е направило впечатление, че трудно избира - от известно време насам ме пита "Ти кое повече харесваш?"- и иска аз да избера- книжка, филмче. Не знам как да се преборя с това. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт