Krem na Lancome и вьпрос4е

  • 3 637
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Здравейте,

Решила сам да си купя Ланкоме крем против брь4ки и за о4и.

Днес пообиколих няколко магазина да се ориентирам за цените и какво установих. Аз сам на 32 и попадам в група 30-те,но кремат които предлагат за тази група РЕНЕРЖИ ми мирише много отблакващо меко казано:)) Този, които е за 40-те ( RÉNERGIE INTENSE LIFT SPF 15 ми харесва много как ухае и разбира се има пове4е ка4ества (примерно вклю4ва ПОВДИГАНЕ НА КОЖАТА) .

Имам вьпрос, мислите ли, 4е е грешно да си купя този за 40-те или това може само да е в моя полза. Имам засега брь4ки само на 4елото и незнам дали запо4вам с кремове за 40-те... Или това може само да е от полза... Разликата в цената не е голяма, но както ви казах миризмата на кремат за 30 годишни не мога да я трая вьобще.

# 1
  • Мнения: 1 014
Здравей Jule, мисля че не е хубаво да си взимаш този за 40. Защо точно на тази марка си се спряла? Горещо ти препоръчвам Шанел! Има и други доста добри марки. Отиди в специализиран магазин за козметика и консултантите, ще те насочат и ще ти обяснят всичко.

# 2
  • Мнения: 612
Чух , че е вредно даже за кожата и не бива да се взима такъв. Някоя мама, ако може да го обасни от медицинска  или козметична гл. точка Embarassed

# 3
  • Мнения: 254
Такьв зна4и какьв?!?... този модел на Ланкоме или по принцип кремовете на Ланкоме?!?

Ами аз сам се спряла на този защото една приятелка го ползва и има страхотен ефект от него, много е доволна, тя го ползва с години и е много доволна. Аз сам го опитвала няколко пати на кожата си и добре като 4е ли ми деиства.

Тук за сажаление в Канада ще гледат да ти вземат парите но не и да ти обяснят. Днес бях в 2 елитни магазина и двете продава4ки ми казаха няма проблем, ама аз като балгар4е оби4ам да питам за да разбера каде е истината...

Поздрави,


Цитат на: BILIANA
Чух , че е вредно даже за кожата и не бива да се взима такъв. Някоя мама, ако може да го обасни от медицинска  или козметична гл. точка Embarassed

# 4
  • Мнения: 612
Цитат на: Jule
Такьв зна4и какьв?!?... този модел на Ланкоме или по принцип кремовете на Ланкоме?!?

Ами аз сам се спряла на този защото една приятелка го ползва и има страхотен ефект от него, много е доволна, тя го ползва с години и е много доволна. Аз сам го опитвала няколко пати на кожата си и добре като 4е ли ми деиства.

Тук за сажаление в Канада ще гледат да ти вземат парите но не и да ти обяснят. Днес бях в 2 елитни магазина и двете продава4ки ми казаха няма проблем, ама аз като балгар4е оби4ам да питам за да разбера каде е истината...

Поздрави,


Цитат на: BILIANA
Чух , че е вредно даже за кожата и не бива да се взима такъв. Някоя мама, ако може да го обасни от медицинска  или козметична гл. точка Embarassed


Не бе , мила, как ще кажа нещо лошо за Ланком, имах предвид крем за по-възрастни. Ама и аз съм го казала   smile3538 smile3525

# 5
  • Мнения: 2 978
За различните възрасти кремовете са различни.

Немога да го обясна научно Wink , но и аз знам, че не е хубаво по-млада кожа да се третира с крем за над 40 например.


Виж тук има по-подробно обяснено за различните съставки на кремовете:
http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=156

# 6
  • Мнения: 554
Моят съвет е да не купуваш крема за 40 годишни!
Ти си много млада и не трябва да третираш толкова интензивно  срещу бръчки.
Бих ти препоръчала Крема за около очи Хидра Зен,пак на Ланком.Има релаксиращ и стягащ ефект върху зоната около очите.Цялата серия е много добра.
Успех в избора!

# 7
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Jule
Здравейте,

Решила сам да си купя Ланкоме крем против брь4ки и за о4и.

Днес пообиколих няколко магазина да се ориентирам за цените и какво установих. Аз сам на 32 и попадам в група 30-те,но кремат които предлагат за тази група РЕНЕРЖИ ми мирише много отблакващо меко казано:)) Този, които е за 40-те ( RÉNERGIE INTENSE LIFT SPF 15 ми харесва много как ухае и разбира се има пове4е ка4ества (примерно вклю4ва ПОВДИГАНЕ НА КОЖАТА) .

Имам вьпрос, мислите ли, 4е е грешно да си купя този за 40-те или това може само да е в моя полза. Имам засега брь4ки само на 4елото и незнам дали запо4вам с кремове за 40-те... Или това може само да е от полза... Разликата в цената не е голяма, но както ви казах миризмата на кремат за 30 годишни не мога да я трая вьобще.


Цитирам -

Необходими ли са кремовете за около очи?
Повечето жени вярват че околоочните кремове са специално формулирани за тази зона. Въпреки че зоната около очите е по-предразположена към алергии и реакции и често там най-напред се появяват бръчки, факт е че кремовете за около очи не се различават по съдържание от кремовете за лице. Не съществува доказателство, изследване или документация поддържащи тезата че околоочните кремове имат състав който ги различава от другите овлажнители за лице. Изисква се само бърз поглед върху съставките на крем за лице и такъв за около очи, за да се види, че те се различават само по цената и малката опаковка на последния. Кремовете за около очи са номер на козметичната индустрия, целящ да предизвика продажбата на два продукта, като само един е необходим.
Единствено в случай че кожата около очите е различна от тази на лицето е може би необходимо да се ползва отделен продукт. Например, ако лицето е нормално към мазно и няма нужда от овлажняване с изключение на сухите части или около очите, тогава един подхранващ, добре формулиран овлажнител от какъвто и да е вид би свършил чудесна работа.
Каква ирония, че основния недостатък на много така наречени околоочни кремове е че те рядко съдържат UV-филтър. За през деня това прави повечето кремове сериозен проблем за здравето на кожата. Човек вярва че прави нещо специално за очите си, но всъщност ги излага на риск от слънцето и на образуване на бръчки, използвайки продукт без защита.
Това е още един пример как козметичния маркетинг и заблуждаваща информация могат да ви накарат да пилеете пари и да си повреждате кожата.
Paula Begoun

Общи условия

Активация на акаунт