Плачат ли бебоците

  • 375
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравейте! Споделете плачат ли много вашите бебчета или са спокойни.Ние сме вече на 3 месеца и половина и има дни в които малката е просто като щура-само реве и иска да я нося не се успокоява в никой друг дори и татко й като я гушка иска само при мен. Като я гушне някой друг или я оставя дори само за минутка докато приготвя млякото или нещо друго направо започва да посинява от рев. В такива дни направо се побърквам-меря температура и какво ли не още, но никога не намирам причина за неспокойствието й. Споделете как е при вас.

# 1
  • Мнения: 4 451
Не мисля, че имаш повод за безпокойство. Нормален период, който ще отмине. Мъничко е още бебето и вероятно го измъчват колики. С какво се храни?

# 2
  • Мнения: 4 915
На 3 месеца би трябвало вече да различаваш различните видове рев:
- дали от глад;
- дали я боли нещо;
- дали е нервна и неспокойна;
- дали иска внимание и прегръдка;
- дали е уморена и й се спи...

Първата ми щерка изискваше постоянно гушкане и занимания, търсеше постояннно внимание и контакт. И 5-10 минутки не  е стояла мирна и кротка, когато е била будна - все в ръцете, все гушната, все се разнасяхме и разхождахме. Докато проходи.  Laughing Голямо диване. И днес е така.  Mr. Green

Та тя мрънкаше, ревеше и пищеше при всеки опит да я пооставиш сама. Колики почти не е имала, но много мрънкотеше и ревеше, особено преди сън - келешеше се, не ще да спи (по-скоро да лежи)...

Та, има такива деца...Добре, че второто ми дете е толкова кротко, имало справедливост на този свят... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 130
Храниме се с АМ. Вече нямаме колики и рева не е от това.

# 4
Моят син е на 6 месеца,до 4 месец видях голям зор.То беше постоянно реване и пискане, но детенцето имаше колики,след това се успокои поне през деня.Сега е спокоен ,но през нощта е ад,ставам по 100 пъти.Надявам се и това да поотмине.Така че детето си минава през различни периоди,мисля че и вашето ще отшуми.Търпение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт