Ултразвуково почистване на лицето

  • 2 427
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 380
Наричат го още ултразвуков лифтинг. Някой правил ли е такова? Впечатления?

И въпрос...нямам представа как може да се казва това на английски или френски. С такова название не го намирам никъде и не мога да открия при мен никаква клиника която го прави. Някой да знае нещо? Къде да търся? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 149
Аз съм си правила такова почистване.Но дерматолога ми обясни,че е най-добре да се направи комбинирано почисване/т.е.първо ръчно почистване и после с ултразвук/Ултразвукът почиства в дълбочина.Дано да съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 4 380
Не ми помагаш особенно. Като си правила какъв беше ефекта? newsm78

Защото от механичното почистване ефект нулев. Sick САмо рани по лицето. Shocked
Не искам повече нищо травмиращо. Sick Става въпрос за детето ми.

# 3
  • Мнения: 2 132
Аз мисля че във всички козметични салони могат да го направят. Моята козметичка също ми прави комбинирано почистване. Обясняваше ми за ултразвука един път какви са му предимствата , но не запомних. Мисля че почиства по - добре в дълбочина.Почистването излиза към 30лева. Най- добре е да отидеш в някой салон и да попиташ. Аз лично ходя в един малко над Съдебната палата. Иначе ранички след процедура имам до няколко дни , след което кожата остава много гладичка.

# 4
  • Мнения: 1 149
Ефектът беше много добър.И никакви рани-кожата ми остана мека и блестяща.Ултразвукът почиства в дълбочина и по дълго време остава чиста/според мен/.Ако имаш още въпроси -питай-дано да мога да помогна  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 149


Защото от механичното почистване ефект нулев. Sick САмо рани по лицето. Shocked
Не искам повече нищо травмиращо. Sick Става въпрос за детето ми.
[/quote]
За това казах ,че първо ръчно се почиства  bouquet

# 6
  • Мнения: 9 865
Мисля, че xeniа не живее в Сф, така че ще и е трудно да отиде до съдебната палата.
Ще следя темата за нещо интересно, появиха ми се гадни пъпчици под кожата, едни бели такива... ситни, предполагам, че са комедони

xenia, като ultrasound peeling, ultrasound lifting facial или нещо подобно, не ти ли излиза някаква информация?!

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 21:40 от Beth

# 7
  • Мнения: 1 149
В нашия град има много хубав дерматологичен център та в него си правих /имах такива пъпчици за които ми говориш/много нежен пилинг с плодови екстракти.Ако искаш подробности ще ти пиша на лични PeaceЕфектът е страхотен-след него поне 20 дни кожата ми беше блестяща и след това препоръчват да се направи хидратация на кожичката-също толкова нежна.Процедурките са много хубави и с видим ефект.

# 8
  • Мнения: 4 380
Цитат
xenia, като ultrasound peeling, ultrasound lifting facial или нещо подобно, не ти ли излиза някаква информация?!

Пробвах всякак и не успях да открия нито един салон който да прави подобно нещо. Дори извадихме списък и се обаждахме лично да питаме, навсякъде реагираха сякаш за пръв път чуват. Shocked

# 9
  • Мнения: 1 149
Цитат
xenia, като ultrasound peeling, ultrasound lifting facial или нещо подобно, не ти ли излиза някаква информация?!

Пробвах всякак и не успях да открия нито един салон който да прави подобно нещо. Дори извадихме списък и се обаждахме лично да питаме, навсякъде реагираха сякаш за пръв път чуват. Shocked
Опитай в дерматологичен център както казах.Там няма начин да не знаят.Успех

# 10
  • Мнения: 145
Хenia, на първо време намерих инфо за Пловдив и Шумен.
Ако кажеш от къде си,или близък по-голям град ще е по-лесно да помогнем.

# 11
  • Мнения: 9 865
xenia живее в чужбина по мои последни спомени...

Добре де, а не можеш ли да поискаш списък с предлаганите от тях услуги... или да ти препоръчат терапия на проблема, който имате (детето)?! Щом няма такова, значи има нещо други, вероятно по-добро?!

# 12
  • Мнения: 145
Пробва ли да го потърсиш  като   ultrasound face cleaning?  newsm78

# 13
# 14
  • Мнения: 145
Да,търси също и като  Ultrasonic Face Cleansing - ще ти излезе доста инфо.

Общи условия

Активация на акаунт