Нощното пишкане

  • 434
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Здравейте мамчета! Спим от близо 2 седмици без памперс през нощта. В първите няколко дена я вдигам полусънена и я слагам на гърнето два пъти през нощта и тя се изпишква и на няколко пъти мокри и чаршафа. Но последните няколко нощти я слагам и тя се дърпа, и всичко на всичко пиша 1 път през нощта. Дали това е нормално, или няма достатъчен прием на течности, иначе през нощта все още се кърмим по 1-2 пъти в сънено състояние. Момиченцето ми е на 11 1/2 месеца. Мерси  Hug

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Аз,лично не мога де си представя да ставам два пъти през ноща за да си изпикая бебето,особено на тази възраст!Дъщеря ми също е без памперс през деня,но като спи и го слагам и сутринта обикновено е пълен!Щом суче два пъти едва ли не и стигат течносттите Peace

# 2
  • Мнения: 236
А бе да не ме вземете сега за луда фанатичка, че от рано слагам бебето на гърне  Joy Просто през седмицата е на ясла, и немога да я слагам на гърне през тези дни през деня, и затова искам от по-рано, по-бавно, лека полека да се научи.
И тези последните дни не е мокрила чаршафа, но все пак 1 пишкане незнам, затова питам. А през деня какъв е вашия режим като сте без памперс за гърнето имам предвид?

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Спокойно няма,ССФ е толерантна Heart Eyes
Режим силно казано,ама нещо такова е:
ставане в 9.30 закуска в леглото АМ и веднага гърне
11.30-гърне
13.00-16.00 сън и след това гърне
около 18.30-гърне и след това до към 22.00 още два пъти и това е

# 4
  • Мнения: 236
Събота и неделя може и аз да пробвам да видим, пък през нощта да слагам памперс. Мерси за инфото  Peace

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
За нищо Peace

# 6
  • Мнения: 335
През деня и ние сме без памперс,слагам и само вечер и на сутринта е пълен  Rolling Eyes Знам че бебка е малка,но възможно ли е да се стиска през ноща за да не я вдигаш  Thinking Примерно моята се стиска когато сме навън,защото не обича да я изпишквам,иска си гърнето  ooooh! Иначе ние нямаме режим,когато си каже я слагам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт