Пълна промяна

  • 2 710
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Какво става с участниците,някой знае ли нещо,защо никъде и нищо не се споменава?Моля ако някой нещо е чувал да го сподели.

# 1
  • Мнения: 853
Във всеки брой на сп."На Кафе"пише по нещо за тях,последното което четох беше интервю с Др.Байкова относно режимите на участниците и тн

# 2
  • Мнения: 6 958
Аз направо забравих за тях  ooooh! Спомням си една съфорумка каза, че са я избрали, какво ли е станало с нея...  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 975
Аз направо забравих за тях  ooooh! Спомням си една съфорумка каза, че са я избрали, какво ли е станало с нея...  newsm78

Наистина имаше такова момиче  Thinking може вече да са започнали с промяната и затова да е зачезнала newsm78

# 4
  • Мнения: 6 958
Аз направо забравих за тях  ooooh! Спомням си една съфорумка каза, че са я избрали, какво ли е станало с нея...  newsm78

Наистина имаше такова момиче  Thinking може вече да са започнали с промяната и затова да е зачезнала newsm78

Най вероятно или ''работят'' върху нея или вси4ко е приклю4ило и сега е в голяма еуфория и не и е до форума...  Flutter Flutter Flutter

# 5
  • Мнения: 635
Това, което аз знам е, че участниците тренират в Атлетик на "Янко Сакъзов" (там ходех на аеробика и 2 пъти в седмицата е затворено заради тях). И наистина в списание "На кафе" пише по нещичко.

# 6
  • Мнения: 94
Само в с-ние На кафе ли има информация за участниците?Много ми е интересно наистина какво става ,защото по време на кастинга беше много нашумяла темата,а сега нещо утихна.А в сайта който са посочили няма нищо актуално.Имаше посочен телефон за информация на която като се обадих да попитам как вървят нещата,се оказа ,че това е телефона на предаването Имаш поща  newsm78,явно до последния момент държат нещата да са в тайна.Интересно ми е дали веднага след започване на излъчването на предаването Пълна промяна,ще започне втория кастинг..,нали така беше в американския вариант на цената на красотата?Вие какво мислите момичета?

# 7
  • софия
  • Мнения: 30
В момента работят върху избраните .Аз познавам един от стоматолозите,които участват.В кабинета,непрекъснато засичам една от участничките.Тя всеки път е много доволна от постигнатия резултат.Чувала съм я да казва,че близките и не могат да я познаят-толкова се била разхубавила.

# 8
  • Мнения: 6 958
В момента работят върху избраните .Аз познавам един от стоматолозите,които участват.В кабинета,непрекъснато засичам една от участничките.Тя всеки път е много доволна от постигнатия резултат.Чувала съм я да казва,че близките и не могат да я познаят-толкова се била разхубавила.

Ей най сетне прясно прясно инфо за тях  Peace

А кога приключват знаеш ли, че тогава и ние ще разберем каква са я свършили...  Flutter

# 9
  • Мнения: 10 758
Ще чакам с нетърпение втория кастинг, за да се запиша.

# 10
  • софия
  • Мнения: 30
утре като отида в кабинета ще питам ,ако не забравя

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
Ще чакам с нетърпение втория кастинг, за да се запиша.

Да, бе, аз ще ходя на кастинг.Кастинг за подходящи кандидати, дето ще се бръкнат да финансират начинанието, без излишна показност.Ей т'ва е.

# 12
  • Мнения: 10 758
Ще чакам с нетърпение втория кастинг, за да се запиша.

Да, бе, аз ще ходя на кастинг.Кастинг за подходящи кандидати, дето ще се бръкнат да финансират начинанието, без излишна показност.Ей т'ва е.
Ъ?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Ще чакам с нетърпение втория кастинг, за да се запиша.

Да, бе, аз ще ходя на кастинг.Кастинг за подходящи кандидати, дето ще се бръкнат да финансират начинанието, без излишна показност.Ей т'ва е.
Ъ?

E, не стана ли ясно?!
Вместо да ходи една жена по кастинги за шоу, в което да я разкрасят безплатно,по-добре да си проведе собствен кастинг за финансиране и да си направи подобренията, без да я дават по телевизията.
На този кастинг по подразбиране ще участват мъже, които ще трябва да отговарят на определени изисквания Mr. Green

Като уважаващи себе си съпруги, майки и любими, предполага се, вече сме направили правилния избор, така че, няма проблем, може да минем и без шоуто. Money

А и да не забравяме, че всъщност ние сме съвършениSimple Smile

# 14
  • Мнения: 10 758
Ще чакам с нетърпение втория кастинг, за да се запиша.

Да, бе, аз ще ходя на кастинг.Кастинг за подходящи кандидати, дето ще се бръкнат да финансират начинанието, без излишна показност.Ей т'ва е.
Ъ?

E, не стана ли ясно?!
Вместо да ходи една жена по кастинги за шоу, в което да я разкрасят безплатно,по-добре да си проведе собствен кастинг за финансиране и да си направи подобренията, без да я дават по телевизията.
На този кастинг по подразбиране ще участват мъже, които ще трябва да отговарят на определени изисквания Mr. Green

Като уважаващи себе си съпруги, майки и любими, предполага се, вече сме направили правилния избор, така че, няма проблем, може да минем и без шоуто. Money
Аха Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт