Има ли раждали в Токуда без избор на екип?

  • 659
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте,
проблема ми е следен:
Ходя в Токуда още от началото на бремеността. От тогава до сега много неща се промениха в организацията им. Но както и да е, преносвам вече втори ден, а докторката която бях избрала за водеща на раждането от днес е в отпуск. Ходя всеки ден за запис на тоновете и днес акушерката ме попита дали съм си избрала друг екип. Останах озадачена, защото според мен време за такъв избор нямам. Попитах дали мога да родя без избор на такъв, а тя ми каза че трябва да направя такъв защото трябвало да си платя, т.к. болницата била частна и имали разходи. ОК, ще си платя, но как да избера екип като мога да родя всеки момент, а  утре са само дежурни и ако посоча някои доктор той дори няма да е запознат с бремеността ми.
Та питането ми е имали мами раждали наскоро без екип и каква е процедурата.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 52
Да, аз родих без избор на екип и без да си плащам дори. Просто отидох и ме приеха. Но това беше февруари месец - тогава все още нямаха много пациентки (клиентки) .

# 2
  • София
  • Мнения: 1 781
Аз също родих без избор на екип там март месец, но чувам че от тогава до сега има много промени  Crossing Arms Въпреки всичко всички лекари там са доста добри, аз съм с много положителни впечатления от всички, въпреки че винаги най-много хваля Лазарова и Диков  Peace Успех и леко раждане Peace

# 3
  • Мнения: 189
Аз родих през май там и също без да плащам, но през целия ми престой там ми беше показвано че ако съм си платила е щяло да е по-добре.Определено отношението е по-различно към плащащите, но в крайна сметка работят със здравната каса , а пък и няколко дни се преживяват. Желая ти леко раждане ако вече не е факт Laughing

# 4
edna moq priqtelka rodi tam predi mesec po spe6nost. Kogato pita6, estestveno 4e 6te ti kajat da se izbere6 ekip i da si plati6 i ti obiasniavat, 4e ako si po spe6nost, moje i da niama svobodni liegla i t.n. Mislia,4e i da si izbere6 v poslednia moment i da otide6 po spe6nost, 6te e vse edno. ako ne daj si boje prenos6 pove4e i 6te triabva da rajda6 inducirano, togava ve4e si pomisli i ako 6te se 4uvstva6 po-sigurna, si izberi ekip. Uspeh

# 5
  • Мнения: 188
Аз родих през май там и също без да плащам, но през целия ми престой там ми беше показвано че ако съм си платила е щяло да е по-добре.Определено отношението е по-различно към плащащите, но в крайна сметка работят със здравната каса , а пък и няколко дни се преживяват. Желая ти леко раждане ако вече не е факт Laughing

Знаех си, че ще има нещо такова. Сава Богу днес се уговорих с Диков, след като Димитров ми отказа (доста късно съм се обаждала и е прав) и сега съм по-спокойна. Ако не родя и тази нощ, утре вече ще предизвикат раждането чрез система.
Благодаря ви за отговорите Peace

Общи условия

Активация на акаунт