Магазин (дрехи) за бременни във Варна

  • 8 224
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
...Някакви препоръки?

# 1
  • Мнения: 593
От бул.Владислав тръгваш по Бенковска, като отминеш светофара на Колхозния пазар продължаваш напред и отляво е магазина, късмет

# 2
  • Варна
  • Мнения: 617
За съжаление аз знам само един. Срещу първия блок на гаражите, най-близо до кръстовището. Ако вървиш от центъра към пазара, на светофара преди гаражите завиваш на ляво покрай фурната и след около 20-30м. е магазина. Честно казано ми се видя малко скъпичък, но пък всеки си знае възможностите.

# 3
  • Мнения: 1 288
аз най-хубавите ми дрехи съм си купувала от една варненска фирма- рени. но от магазина им в софия.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 691
и аз си взех панталон за бременни от Магазина до Колхозния пазар-доволна съм много

# 5
  • Мнения: 2 100
Всички говорите за Рени Simple Smile Има един магазин на Рени на Колхозния, както са ти казали мамите, има и малко под чаталджа, до бившия китайски ресторант като тръгнеш надолу към червения Simple Smile Имаше и още един магазин до Гастро, но го затвориха Sad ТОва са тези, които аз знам...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 208
Този до Гастро дето беше е Аморей. Сега се премести срещу кръглата Експресбенк - където е Лидер. Има още един на подлеза на Шипка но от долната страна - след Сандор кафенето.

# 7
  • Мнения: 129
В момента в Премаман тече 50% намаление на дрехите за бременни

# 8
Детски магазин "НАНА"
ул " Никола Михайловски" / под Сладкарница Синчец /
 
Магазин "ГЛЕЙМЪР" - мода и бельо за бременни жени Варна, Ал. Батенберг 8, / зад кафе Сандор /тел.: 0888 48 16 39

Магазин "АМОРЕИ" - дрехи за бременни жени /ул. Ген. Колев, № 52

Магазин "МАМА" - облекла за бременни жени /ул. Ген. Паренсов, № 39

Магазини "РЕНИ" - мода за бременни жени
ул. Георги Бенковски, № 69
ул. Цар Симеон, № 9

# 9
страхотни дрехи има срещу експресбанк на владислав магазина е от година и стоката е много подбрана модерни стилни и свежи дрешки и различни.Писнало ми е да гледам млади бременни момичета облечени като клошарки износващи една блуза през цялата си бременност и анцузите на мъжете си защото не си струвало за няколко месеца да се дават пари за нови дрехи.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 817
В момента в Премаман тече 50% намаление на дрехите за бременни

Това къде се намира  Thinking

# 11
  • Мнения: 2 100
Писнало ми е да гледам млади бременни момичета облечени като клошарки износващи една блуза през цялата си бременност и анцузите на мъжете си защото не си струвало за няколко месеца да се дават пари за нови дрехи.

А не мислиш ли, че цените на дрехите за бременни са прекалено надути и, че не всеки може да дава толкова пари за няколкото месеца бременеене, имайки предвид, че после и без това трябва да се правят огромни разходи за бебчо?

# 12
не е задължително дрехите да са точно от магазин за бременни там цените наистина са височки,аз лично имах 3 или 4 дрехи от такаъв магазин за цялата си бременност всичко останало са дрехи нормални просто подходящи за размерите ми,така или иначе и да не си бременна като доиде новия сезон пак си купуваш някоя друга дрешка има ли значение че е с няколко размера по голяма.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 773
аз лично имам 2 или 3 дрешки за бременни, всички останали са за небременни Simple Smile но самите им моделчета са по широки. Цените наистина са високи 1 блузка по 50-60 лв и сега са забутани някъде. На всичкото от горе като ми бяха подути краката в 9 месец тръшнах 150лв. за маратонки и обувки -по ефтини от тях, които сега ми хлопат и не мога да нося. сетих се, че понеже след раждането си имах да свалям доста килограми и реших че нямам връхна дреха/което не е така/си взех и кожено яке пак скъпичко, което сега ми стои като раздадено, още -дънки, блузи , изобщо изхвърлих доста пари на вятъра без да мисля. сега ме е яд ужасно. Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 9
В момента в Премаман тече 50% намаление на дрехите за бременни

Това къде се намира  Thinking

Премаман се намира на улица Владислав,точно срещу кафе Дежаву (над Пирин), но там цените са високи (само да предупредя).

Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт