Сватбарски гафове.

  • 21 636
  • 193
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
 На всяка сватба се случват забавни, или не толкова забавни неща.
 Моят баща, пръв сватбар, тръгна без пари на сватбата ми. ooooh! А свекърът, пари взел, ама забравил да зареди и двете батерии на камерата. Tired На сватбата на брат ми, забравиха паспортите. Майка ми и две лели, заседнаха полвин час в асансьора. А родата беше пияна и скарана още от предната вечер. Бабите и дядовците, пред камерата се строяваха мирно, един до друг, като за снимка.
 С какво по-интересно, ще запомните сватбения си ден?  Hug

# 1
  • Мнения: X
В ресторанта, когато диджеят  представяше новото семейство......, булката, т.е. аз, се спъна в роклята си.Не падна, де.
В църквата, когато попът ни даваше  да пийнем от виното се задавих, а той  ми предложи ако искам да седна.

# 2
  • Мнения: 936
Общо взето беше весела сватба.
Като влязохме в ресторанта, свекървата ме захрани с питка с мед. Докато бях с пълна уста, диджея ме попита мога ли сега да говоря. Аз поклатих глава в отрицание, а той каза: "Ей така се мълчи и пред свекървата".  Joy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Март месец - тръгнах да се женя без палто, по рокличка.
Хей, живот, здравей, здравей....  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
Някой услужлив помагач беше сложил двете халки една в друга и така в кутийката - та свещеникът като отвори кутийката, помисли, че халката е една и започна да импровизира.
На камерата се развалиха звукът и фокусът по време на сватбата. Това се разбра, едва когато гледахме записа.
Баща ми не беше сложил добре лентата във фотоапарата, та онова, което трябваше да бъдат най-хубавите снимки, остана само спомен от позирането.

# 5
  • Мнения: 185
Март месец - тръгнах да се женя без палто, по рокличка.
Хей, живот, здравей, здравей....  Crazy
Аз януари-по рокличка ooooh!
Сестра ми ми настъпи роклята на хорото,за малко да се убия.
Развали ни се колата на път за ресторанта,точно до мястото където се събират в събота калайджийте да се харесват.Много ми се радваха Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 521
Сватба #1 - отивам на фризьор. Мацката ме прави там както сме се разбрали, закача ми булото, прибирам се в къщи, точно пред входа се извива някакъв луд вятър - косата ми се изви във всички възможни и известни на науката и техниката посоки, булото ми излетя и се оплете в едно дърво. Омъжих се с було с дупка Crazy.
Сватба #2 - излизаме с мъжа ми от къщата и от смокинята в двора се чува едно пляяяяяяяяс - един сочен плод се разджаска с гръм и трясък точно пред нас. Прахме на бързо рокля и костюм от гадните смокинови пръски Whistling.

# 7
  • Мнения: 4 406
ние гафчето го видяхме чак като гледахме касетата от събитието. чакаме си ние знак да влезем в обредния дом- аз и кумът на предна редица, младоженец и кумата след нас...  вика ни дамата- организаторка и ние с кума, вплитаме пръсти, и като влюбени, за ръчичка, влизаме...
нито аз, нито той, сме се усетили, че не сме както кпоред етикета, под ръка. мъжът ми и кумата се скъсаха да ни бъзикат после...

# 8
  • София
  • Мнения: 639
Аз като прясна сватбарка, мога да споделя че ни се развали колата с която пътувахме  hahaha

# 9
  • Мнения: 648
    Булото ми беше дълго, много дълго и след всички церемонии, за да не се мандрахенца като шлейф, мама ми го прикачи за роклята Flutter  Гаф се получи, когато няколко кърфици паднаха и лелята на мъжа ми, се опита грижливо да ми го натъпче в деколтето Mr. Green

Чувала съм и за сватбари във Варна, които ги гостили с развалени гъби и пилешко руло в ресторанта, с моментално действие, стотината гости- както и да е, но булката не мога да я мисля с тая бяла голяма рокля Blush

# 10
  • София
  • Мнения: 5 826
И при нас сестра ми така заредила лентата във фотоапарата, че не превъртала, а тя се скъса да снима  ooooh!
Добре, че си имахме и професионален фотограф  Grinning

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 15:08 от Amidala

# 11
  • Мнения: 47 888
след обредния дом преди ресторанта решихме да поседнем в заведение за да изчакаме гостите да се настанят в ресторанта
е, настанихме се в една пиано сладкарница зад военния клуб, хората ни ръкопляскаха и ни почерпиха шампанско
беше и приятно, и притеснсително, все пак булка да се разхожда из сладкарници  ooooh!
също през цялото време преди и след церемонията а и по време мъжът ми все ме държеше за ръка да не би да избягам  Laughing

# 12
  • Мнения: 4 585




В младежкият дом хорът пя, после пял "Горчивооооо!". Обаче никой не ми беше казал да слушам
и хора какво пее. Хорът пак пее "Горчивоооо!". Чак тогава кумицата зацепва какво става и ми
шепне "целуни булката!". Не знам дали всички сватбари разбраха, но на една снимка кумицата
ни е ухилена от ухо до ухо. Искаме правилни, еднозначни инструкции, без разклонени алгоритми.

# 13
  • Мнения: 1 492
Блондиии, къде си? Grinning Нейната история е за филмиране.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пък мен ме забравиха във фризьорския салон. Преди времето на мобилните телефони. На стационарния телефон - никой. Аз - нагласена, облечена, с цветя в косите и сълзи в очите, стоя и чакам някой да ме прибере. Сетиха се за мен 15 минути преди уречения час за идването на Милото ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт