препоръчайте ми крем за лице

  • 1 265
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
моля за помощ препоръчайте ми крем за лице за смесена кожа но да не е много скъп и да не оставя мазни следи,да попива бързо и да се чувсва кожата леко от крема,ползвала съм доста неща и на български марки и на чужди но повечето ми запушват порите ,като отида в аптеката всеки си предлага продуктите и не на всички марки има мостри за да можеш да прецениш дали става за твоя тип кожа,а не става да си купиш голяма опаковка и ако не ти действа добре какво правиш -колекция от кремове.Предварително благодаря   на всички мами дали ми съвет и опит

# 1
  • софия
  • Мнения: 163
И моята кожа на лицето е комбинирана, и ползвам Галеник-Месажер, много е лек и приятен, и лицето ми не лъщи, дори и в жегите. Цената му е около 50лв. А допълнително ползвам и пяната за измиване на лице на Галеник, много съм доволна. Дано уцелиш твоя крем Hug

# 2
  • Мнения: 28
благодаря вили днес след работа ще мина да го погледна и ще попитам за мостричка

# 3
  • Мнения: 6 958
На Орифлейм не са чак толкова скъпи и каквото и да съм ползвала от там съм била винаги доволна  Peace

# 4
И моята кожа е смесена и трудно открих своя крем,но откакто ползвам козметиката на Ив Роше не мога да се оплача.Дневният крем за смесена и мазна кожа е много лекичък и бързо попива,нощният е малко по-плътен и по-трудно се разнася върху кожата,но е фектът е безспорен...освен това са доста икономични.Ползвам и измиващия гомаж за смесена и мазна кожа.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Шелер, това е марката която ползвам от години.Козметиката е медицинска и на много нормални цени.

# 6
  • Мнения: 1 299
На Орифлейм не са чак толкова скъпи и каквото и да съм ползвала от там съм била винаги доволна  Peace
Имат едно кремче с витамин Е - доста съм доволна от него, но незнам каква му е цената сега. Отдавна вече спрях да го купувам, но продължавам да го препоръчвам  Peace

Шелер, това е марката която ползвам от години.Козметиката е медицинска и на много нормални цени.
Не съм чувала за Шелер, ако имат сайт или нещо такова - дай малко инфо моля  Wink

# 7
  • Мнения: 1 299
И моята кожа е смесена и трудно открих своя крем,но откакто ползвам козметиката на Ив Роше не мога да се оплача.Дневният крем за смесена и мазна кожа е много лекичък и бързо попива,нощният е малко по-плътен и по-трудно се разнася върху кожата,но е фектът е безспорен...освен това са доста икономични.Ползвам и измиващия гомаж за смесена и мазна кожа.

И аз ползвам Ив Роше, но жената пита за крем с поносима цена, а моят на Ив Роше е около 50 лв....

# 8
  • Мнения: 3 830
Доволна съм от кремчетата на Гарние или на Л'Ореал.  Wink

# 9
  • Мнения: 3 356
Аз също съм със смесена кожа,но същевременно и капризна.Много малко кремове мога да ползвам.От няколко години открих CERA DI CUPRA  на  CICCARELLI и само него си ползвам.Преди се продаваше в по-хубавите аптеки,сега не съм го виждала.Взимам си го от вносителя.

# 10
  • Мнения: 937
И аз съм със смесена и ползвам на Дева крема за смесена кожа и съм доволна. Цена от 3,60 лв. и е малка опаковка.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз от една година насам използвам крем на Регал и съм страшно доволна, много е лекичък крема и на поносима цена.

# 12
  • Мнения: 1 282
Аз от една година насам използвам крем на Регал и съм страшно доволна, много е лекичък крема и на поносима цена.
 

Кой по точно?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 320
Защо не пробваш с някой на Биодерм. Аз лично ползвам един от тяхните продукти - Атодерм. Много съм доволна, но е подходящ за по студените месеци.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз от една година насам използвам крем на Регал и съм страшно доволна, много е лекичък крема и на поносима цена.
 

Кой по точно?
За нормална кожа, овлажняващ. Много добре ми действа на кожата. Всъщност моята е понякога много суха, друг път мазна, но успявам да я регулирам с този крем.

Общи условия

Активация на акаунт