Как се монтират панти?

  • 4 213
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 985
Тук съм намирала отговор на много мои въпроси. Намирала съм и доста оригинални решения, затова искам да попитам дали някой знае как се монтират панти на капак? Става въпрос за една ракла, която представлява прост правоъгълен сандък с подвижен капак. Точно той ни затруднява. Мъжът ми уж изчисли всичко, но като монтира пантите се оказа, че капакът не покрива плътно от единия  край и отзява. Всичко друго пасна идеално, но  това процепче ме притеснява. Не за друго, ами защото в един момент ще се изметне самия капак. Гледахме в Бриколаж едни дъъъъъъъъъълги метални ленти точно за такива цели, но те пък ми се видяха много грозни. Предполагам, че ще се правят нови гнезда, в които да се положат пантите, но как да избегнем ново разминаване?

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Какви панти сте сложили и как отзява не ми стана ясно.

# 2
  • Мнения: 985
Сложихме изхвърлящи панти и отзява точно от страната, където са монтирани.

# 3
  • Мнения: 3 360
Пантите имат две болтчета,с които могат да се регулират.Мъжа ти да взема кръстата отверка и да започва-само така може да се  нагласи вратичката PeaceУспех!

# 4
  • Мнения: 17 546
Пантите имат две болтчета,с които могат да се регулират.Мъжа ти да взема кръстата отверка и да започва-само така може да се  нагласи вратичката PeaceУспех!
Peace Точно! Въпреки, че са ти се видяли грозни лентовите панти обаче, точно те са за тази цел.

# 5
  • Мнения: 3 360
Пантите имат две болтчета,с които могат да се регулират.Мъжа ти да взема кръстата отверка и да започва-само така може да се  нагласи вратичката PeaceУспех!
Peace Точно! Въпреки, че са ти се видяли грозни лентовите панти обаче, точно те са за тази цел.
Да!И в допълнение  се слагат ограничители,които да определят до какво положение ще може да се отвори вратичката!

# 6
  • Мнения: 985
Ограничители са сложени и от двете страни. А проблемът с пантите се оказа такъв- гнездата трябвало да бъдат по-близо до капака. Става въпрос за милиметри. В крайна сметка май ще се слага от онези дългите метални ленти. Благодаря за съветите, момичета! Успешна седмица! Peace

# 7
  • Мнения: 17 546
Ограничители са сложени и от двете страни. А проблемът с пантите се оказа такъв- гнездата трябвало да бъдат по-близо до капака. Става въпрос за милиметри. В крайна сметка май ще се слага от онези дългите метални ленти. Благодаря за съветите, момичета! Успешна седмица! Peace
Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт