когато ви се плаче

  • 3 628
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
а нямате представа защо,когато сте скапани,а никои не разбира че имате нужда от помощ,когато сте натъжени....просто когато имате нужда от подкрепа Hugа няма кои,защото дори самите вия нямате представа защо сте разочаровани...мълчите и плачете....и ви боли....
как си помагате,имате ли такива моменти или никога не сте го изживявали...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Скривам се някъде, наплаквам се и ми минава. Peace
Това се случва изключително рядко.

# 2
  • Мнения: 145
Предполагам , че всеки един е имал такъв момент и аз включително . А затова как ги преминавам - може би ти трябва малко време , може би трябва да намериш причина да се усмихваш по - често . Живота е труден и изпълнен с много тъжни моменти , но винаги трябва да изплуваме и да плуваме към следващия хубав момент .
В момента изживявам най - трудният момент в живота си , защото когато имах нужда от прегръдка любимият човек не ми я даде - поплавам си доста , но вдигам главата и продължавам .
Желая ти по - бързо да отмине тази меланхолия и усмивката грейне на лицето ти .  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 146
Предполагам , че всеки един е имал такъв момент и аз включително . А затова как ги преминавам - може би ти трябва малко време , може би трябва да намериш причина да се усмихваш по - често . Живота е труден и изпълнен с много тъжни моменти , но винаги трябва да изплуваме и да плуваме към следващия хубав момент .
В момента изживявам най - трудният момент в живота си , защото когато имах нужда от прегръдка любимият човек не ми я даде - поплавам си доста , но вдигам главата и продължавам .
Желая ти по - бързо да отмине тази меланхолия и усмивката грейне на лицето ти .  bouquet  bouquet  bouquet
smile3525и от мен също ти пожелавам успех и мерси

# 4
  • Мнения: 1 172
Плача всеки път, когато ми се доплаче. Рядко е, но се случва.
Ако е период - намирам нещо позитивно и креативно, с което да се занимавам. Вълнението около създаването на нещо ново, правенето на нещо ново ми дава много енергия и ме зарежда положително. Заобикалям се само с позитивно настроени хора. Нямам нужда от такива, които ми хленчат и ми обясняват колко черно е всичко. Сигурно си случвала на такива познати - ти им казваш "Скъсахме, много ми е гадно", а те ти казват "Мъжете са идиоти/кретени/простаци"... вместо да те заведат на бар/дискотека и да ти покажат, че бившият ти не е последния мъж на земята.

# 5
  • Мнения: 14 654
Всеки път, когато ми се е ревяло съм знаела причината. Да ми се реве ей така просто не ми се е случвало. Смятам, че все има причина за постоянната ти меланхолия и ти я знаеш, не може на човек да му се реве, щото му се реве- имаше една приказка за принцесата, която постоянно плачела и 2 джуджета събирали сълзите й в големи ведра, нарая един юнак с чисто и смело сърце я избави от постоянния плач.

# 6
  • Мнения: 393
 аз  си се наревавам,ама хубаво до запушване на носа и лют сърбеж в очите Winkако го стискам става по-лошо и ако ми е тъжно сещам се за някое мнооого тъйно нещо,рева и после ми е по-добре Flutter
  Ама не обичам да ме гледат през това време...

# 7
  • Мнения: 227
Обикновено това става вечер,като утихне къщата и като не мога да заспя....Мисля,мисля...поплаквам си едно хубаво и готово..до следващият път!

# 8
  • Мнения: 1 942
Аз отдавна не плача!

Хи хи хи маци, след 3 месеца ще се чудиш де си имала време да тъжиш и плачеш. Думата "почивка" ще ти се вижда чуждица с неясно значение, краката ти ще пулсират от тичане след човечето а вечер като легнеш ще заспиваш преди главата ти да се е отпуснала на възглавницата напълно. Тогава ще искаш 5 минути на спокойствие и хич няма да ти е до плач  Hug

# 9
когато ми е тъжно а аз често съм тъжна последно време
чувствам се много самотна просто си плача
пускам си музика и си плача но чакам да остана сама за да не тревожа никой
но много често просто си седя и сълзите ми текат
на другия ден пак и така до като ми мине депресията

# 10
  • Мнения: 388
Обикновено това става вечер,като утихне къщата и като не мога да заспя....Мисля,мисля...поплаквам си едно хубаво и готово..до следващият път!
Само дето напоследък е доста често при мен.

# 11
  • Мнения: 2 723
1. Наревавам се до дупка
2. Сипвам си едно питие

След две три питиета съм чисто нова Peace

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Без причина не съм ревала, почти не страдам от ПМС.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Рядко ми се случва да мога да си го позволя.Когато ми стане мъчно и ми потечат сълзите, мъжът ми казва "Стегни се , децата се разстройват!", и това наистина е така . Сипвам си едно малко, паля цигара и след малко вече ми е минало.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 103
 Случва ми се отвреме навреме. Отдавам го на ПМС. Като се нарева ми минава и нещата вече не ми се струват толкова черни. Това е нещо неконтролируемо и независещо от мен. Предпочитам да му се отдам за момента отколкото да го подтискам вътре в себе си.

Общи условия

Активация на акаунт