Позата при забременяването.....

  • 8 414
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Тъй като намерих такава тема за позите-най-често можело да се забременее в мисионерската поза.Това така ли е?
Някоя от вас да е забременяла в друга или да е правила нещо,което да спомогне забременяването-като да си държи краката нависоко, да лежи 15-20 мин.

# 1
  • Мнения: 1 183
  Joy Честно казано въобще не вярвам на тия неще,и на мен приятелка ми каза да вдигам краката след секс и така щяло да стане по-лесно  Joy

# 2
  • Мнения: 4 546
аз забременях в друга поза и с вдигнати крака след това.  Grinning
ако всичко е нормално при двойката, позата едва ли е чак от такова значание - иначе нямаше да има толкова много концепративи  Grinning аз за всеки случай вдигах краката  Laughing
при обърната матка мисля, че се препоръчваше задан прашка Grinning

# 3
  • Мнения: 865
 Joy Joy Joyако има да става,ще стане  bouquet

# 4
  • Мнения: 593
Не мисля че позата има значение, ние със половинката четири години пробвахме всякакви пози в продължение на 4 години докато стане чудото Hug

# 5
  • Мнения: 1 272
Всяка поза е подходяща Peace, стига да има любов.
П.С.  Това с вдигането на краката не го разбирам  Thinking едно е да полежиш по гръб след секс, но с вдигнати крака.... Grinning Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 580
 JoyАз съм чувала че позата влияе на пола на бебето Joy

# 7
  • Мнения: 4 546
Всяка поза е подходяща Peace, стига да има любов.
П.С.  Това с вдигането на краката не го разбирам  Thinking едно е да полежиш по гръб след секс, но с вдигнати крака.... Grinning Laughing
един вид - да улесниш в известна степен пътя на сперматозоидите. по същата причина може и да се подложи възглавница под таза , ако лежиш по гръб

# 8
  • Мнения: 2 159
Всяка поза е подходяща Peace, стига да има любов.
П.С.  Това с вдигането на краката не го разбирам  Thinking едно е да полежиш по гръб след секс, но с вдигнати крака.... Grinning Laughing
един вид - да улесниш в известна степен пътя на сперматозоидите. по същата причина може и да се подложи възглавница под таза , ако лежиш по гръб
и аз така съм чувала

# 9
  • Мнения: X
Позата е от значение единствено и само за удоволствието и разнообразието на двойката.
За забременяването няма никакво значение.
Някои жени забременяват лесно; други- по-трудно, но това не зависи никак от позата.
А, и полът на детето също не зависи от позата.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Чувала съм, че задната прашка била "най-естествената" поза, защото животните на нея се чифтосват Wink

Ако оттук следва, че е най-благоприятна за забременяването... newsm78

Но не ми се вярва.

# 11
  • Мнения: 1 092
Чувала съм, че задната прашка била "най-естествената" поза, защото животните на нея се чифтосват Wink

Ако оттук следва, че е най-благоприятна за забременяването... newsm78

Но не ми се вярва.
От гинеколога си знам,че тази поза е подходяща за забременяване при жени с т.нар."обърната матка" Peace

# 12
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
 Joy Не се задълбочавай чак толкова в подробности  Joy
Успех!  bouquet

# 13
  • Мнения: 526
И аз не мисля,че позата е от голямо значение Grinning
Пожелавам ти успех в бебеправенето Hug

# 14
  • Мнения: 1 155
аз съм с обърната матка, но до колкото си спомням като стана работата бяхме в мисионерската. Не мисля, обаче че позата има голямо значение

Общи условия

Активация на акаунт