следродилна депресия

  • 1 847
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
колко време след раждането започна и колко време продължи?
мен ме тресе с пълна сила, от което ми е гузно и се чувствам още по-кофти  Rolling Eyes
как я преодоляхте?

# 1
  • Мнения: 17 407
МЕн ме тресна още месец  преди раждането. Още чакам да ми мине....

# 2
  • Мнения: 305
Мен май ме пропусна тази екстра  newsm78 Не съм имала следродилна депресия!

# 3
  • Мнения: 245
мен ме хвана след като родих и продължи около 2 месеца... нямаше да я имам ако на главата ми не бяха всички баби и дядовци взети заедно  ooooh! преодолях я като си дадох сметка ,че няма спасение от напастта и станах безразлична към всички. иначе сигурно още щях да се треса от нерви #2gunfire
дано ти я преодолееш по-скоро. много е неприятно и ти отнема от чувството на радост за бебо.

# 4
  • София
  • Мнения: 928
Мен като че ли ме тресна  ooooh!, когато бебо стана на 4 месеца и половина, но май вече ме поотпусна  Grinning Май трябва просто да мине време, за да премине сама  Peace

# 5
  • Мнения: 865
предродилна депресия не съм имала и мислех,че ще се размина и със следродилната,но тя ме тресна още докато бях в болницата, а като се прибрахме беше върхът.държа ме около 2 седмици и после всички спряха да ми обръщат внимание и постепенно ми отмина.стараех се да излизам повече навън,обикалях магазините и т.н.  bouquet

# 6
  • Мнения: 3
В деня след раждането започна депресията ми, която ме държа около 2-3 месеца. Честичко си поплаквах. Разходките навън помагат доста. Но при всеки е различно. Докато сама не се успокоя, никой не може да ми помогне. Времето лекува.

# 7
  • Мнения: 4 111
И аз не съм имала такава депресия.

# 8
  • Мнения: 2 663
При мен беше нещо средно или по-скоро в много лека форма.Бях зверски изнервена обаче, не се издържаше, за всяко нещо имаше виновен и го насмитах жестоко.По принцип, когато се нервирам повечко започват да ми текът сълзи без да плача в буквалния смисъл, е след раждане изплаках цяло езеро.Отмина ми бързичко, след като спрях да обръщам внимание на каквото и да е било, цялото ми внимание беше насочено към  сина ми..........

# 9
  • София
  • Мнения: 4 588
Мен още ме тресе, а вече минаха 3 месеца. Явно си е индивидуално. Whistling

# 10
  • Мнения: 304
В деня след раждането започна депресията ми, която ме държа около 2-3 месеца. Честичко си поплаквах. Разходките навън помагат доста. Но при всеки е различно. Докато сама не се успокоя, никой не може да ми помогне. Времето лекува.
И при мен беше така. Нямаше и кой да ми помага, а това най-много ме мъчеше.
Ще отмине и ще се сещаш за този период с усмивка Laughing

# 11
  • Мнения: 650
тази депресия не е ли болестно състояние newsm78
това което ми описвате е аз го наричам следродилна умора-просто живота ти се обръща на 360, бебчо не е като по розовите филми:) и е доста трудно, но чак пък депресия newsm78
Ако е таз умора докато влезеш в рутина и знаеш какво правиш Heart Eyes-бебето спи повече и тогава се се наперваш отново Laughing

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
6 дена продължи и си беше точно депресия, после ме изписаха и се успокоих веднага  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 17 592
За щастие беше само няколко дена, но пък подлудих всички. Колкото и да е странно, помогнаха ми филмчета и TV.

# 14
  • Мнения: 990
При мен продължи доста време ,около месец и половина  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт