Били ли сте мъжа си?

  • 5 420
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Я признайте сега дали сте налитали да биете съпруга...
Аз за себе си да кажа - случвало се е.  Embarassed Като ми избият нервите... Жените по - ли са оправдани, ако посегнат?  newsm78
Ако моят мислеше като жена отдавна да сме се разпъркали.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ако я докараме до там- някой от нас да посяга на другият, ще бъдем едно семейство... та дрънка ooooh!

# 2
  • Мнения: 2 401
Аз никога не съм налитала на жена, но на мъже - да.  За щастие не са ми отвръщали  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 185
Засега само шамар,звучен,пред входа на блока.Още ми го напомня Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 903
Трудно ми е да си представя как бих могла да набия мъжа си?  newsm78
честно, веднъж при един голям скандал се опитах да го блъсна, но той не ми позволи. Разбира се, след това съжалявах, че изобщо се е стигнало дотам. Оттогава не съм си правила такива експерименти.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Мен ме е срам да отговоря. Confused

# 6
  • Мнения: 453
Преди много години пляснах 2 шамара на едно бившо гадже  Confused  Затова той ме заряза и после пак тръгнахме  Wink Ама добре го бях цапнала  newsm66

# 7
  • София
  • Мнения: 786
Преди много години, като бях тинейджърка имах едно гадже с което се посбийвахме доста често. Веднъж му разбих носа с шамар Rolling Eyes
Абе много беше огнена тази връзка и аз овен и тои овен и никой не отстъпва на милиметър Twisted Evil

# 8
# 9
  • Мнения: 750
Да бия мъжа си? ShockedТой ако ме духне ще падна..... Mr. Green

# 10
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy

Никога не ми е минавало през акъла такава мисъл,защото последствията, ще са фатални за мен ooooh!

# 11
  • Мнения: 25 565
Не. И той мен не ме е удрял.
Всъщност, единствените хора, които съм удряла, са брат ми, когато бяхме деца и плясканията на сина ми, когато НЕ-то не действаше или изпадаше в истерични пристъпи на плач и спираше да диша.
Възрастен човек не съм удряла с ръка. С думи - да.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Случвало ми се е няколко пъти с едно старо гадже. Много ме ядосваше и му посягах от време на време. После започна и той   #Cussing out . Накрая само дето не се избихме  ooooh! . Разделихме се. Друг човек така като него не ме е изкарвал извън нерви  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 564
Joy Joy Joy

Никога не ми е минавало през акъла такава мисъл,защото последствията, ще са фатални за мен ooooh!
Naughty Thinking Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Не знам дали сме оправдани, но на мъжете им е точно толкова обидно, колкото и на нас...Веднъж размазах един шоколад на лицето на бившето ми гадже. Просто се случи така, че шоколадът беше в ръката ми, когато той ме ядоса и го шибнах с него през лицето. Спомням си, че много се обиди...

Общи условия

Активация на акаунт