Мами споделете - комплект за изписване

  • 8 545
  • 36
  •   1
Отговори
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Моля, мами, разкажете ми за комплектите за изписване, които сте избрали. За моята приятелка обещех аз да купя комплекта за изписване, а избора ми е труден. Тя ще ражда края на септември - началото на октомври.
Какво да избера и от къде?
Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 44 084
ами аз си го направих от отделни неща, не ми харесаха готовите...
бебо се роди ноември взех - боди с дълъг ръкав, плюшено гащеризонче, плюшен космонавт комплект с ръкавички и буйки, памучно шапчица (така и не я сложиха както и буйките и ръкавиците) и пелена....която сега си мисля, че беше излишна, или поне трябваше по-тънка....

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 8 280
Съгласна съм с bubu_to, харесай нещо да не е от комплектите, ще ти продадат една камара ненужни неща.
За малката взех ританки и боди + комплект панталонки(подпалтени) и блузка(ватирана). Майка ми беше оплела шапчица и терлички, които изглеждаха като затворени сандалки + едно мекичко одеалце за увиване. 

# 4
  • Мнения: 406
Аз също се присъединявам към мнението-купи всичко по отделно.Аз съм капризна и за 2 ми деца си купих всичко по отделно. newsm32

# 5
  • Мнения: 1 230
Готовите бяха  Sick - нямаше боди, а само бельо от 2 части  Shocked и това за кърмаче... Съжалявам, че купих. И без това си направих комбина:

чорапки
боди
панталонки
блузка
одеало
шапчица

То зависи и кога ще изписват. Едно е през зимата, друго през лятото. Ние бяхме есента.

# 6
  • Мнения: 255
аз пък харесвам тези големите комплекти на Азиз и Бебетто но може човек и да избере нещо и да си комбинира сам.

# 7
  • Мнения: 3 457
аз пък харесвам тези големите комплекти на Азиз и Бебетто но може човек и да избере нещо и да си комбинира сам.

Подкрепям за Азиз ,макар  че си купих уж за изписване а полсе си намерих дрешки като за големи  и така беше на изписването PeaceИначе комплектът на азиз които видях по горе с едно плашило е супер в Пакостник,подарявахме го на скоро-няма нищо не нужно освен едни гащички май.В него има гащеризонче,панталонки,блузка,боди,ръкавички,буйки-мекички,лигавник,пелена,шапка и на края ненужните за мен пликчета ли пампер сгащи ли незнам и аз Mr. GreenЕ кажете ,какво според вас е излишно Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз също купих дрешките по отделно,но сега като гледам има не лошо комплекти.
Отиди в някой магазин да разгледаш,да добиеш представа горе долу каквъ ще ти хареса,питай твойта приятелка дали има нужда от нещо по специлано и разбира се ако имаш още въпроси към нас,ще сме насреща:)

# 9
  • Мнения: 1 449
Щом е за подарък, вероятно е по-добре готов комплект.
Може обаче да избереш само нужните дрешки + хубаво одеяло/пелена от типа порт-бебе. На цена ще бъде колкото готов комплект.

За дъщеря ми избрах:
- боди и ританки (в жълто)
- плюшен гащеризон и шапка (в оранжево)
- одеяло порт-бебе (в жълто)

Не виждам смисъл от лигавник, гащички и бельо от две части за новородено. Понякога дрешките в комплектите не са съразмерни (уголемени бодита примерно).

# 10
  • Мнения: 3 457
За Азиз специално са съразмерни,стига да купиш за нула месеца ,а не 0-3 или още по-голямо.На Фуар също а те имам и за недоносени бебчета -дрешките са с размер 40-44 PeaceВж ако купиш БГ "Комплекти" е възможно нищо да не е съразмерно,за качеството не искам да коментирам,бях купила 2 бодита ,които така и не обялакох защото никога не му станаха ,или широки или с по-къси ръкави ,около ввратлето огромни #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 771
Аз също съм взимала комплет на Азиз, беше от много части и ползвахме всичко, освен памперс гащите. Разбира се може да се мине и без него, по-важно е нещата, които ще се купят да са качествени, пшък дали са от комплект е все едно.

# 12
  • Мнения: 1 449
За Азиз специално са съразмерни,стига да купиш за нула месеца ,а не 0-3 или още по-голямо.На Фуар също а те имам и за недоносени бебчета -дрешките са с размер 40-44 PeaceВж ако купиш БГ "Комплекти" е възможно нищо да не е съразмерно,за качеството не искам да коментирам,бях купила 2 бодита ,които така и не обялакох защото никога не му станаха ,или широки или с по-къси ръкави ,около ввратлето огромни #Cussing out

Не може всички "бг комплекти" под общ знаменател.
Изключително доволна съм точно от размерите и качеството на българска марка дрешки за новородено (Захи), размер 0 месеца. Други бг-марки не искам да коментирам, има си теми за доволни-недоволни потребители.

Подарявали са ми турски на Aziz и Berfu - имам предвид точно комплектите - имам забележки.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 280
аз пък харесвам тези големите комплекти на Азиз и Бебетто но може човек и да избере нещо и да си комбинира сам.

Подкрепям за Азиз ,макар  че си купих уж за изписване а полсе си намерих дрешки като за големи  и така беше на изписването PeaceИначе комплектът на азиз които видях по горе с едно плашило е супер в Пакостник,подарявахме го на скоро-няма нищо не нужно освен едни гащички май.В него има гащеризонче,панталонки,блузка,боди,ръкавички,буйки-мекички,лигавник,пелена,шапка и на края ненужните за мен пликчета ли пампер сгащи ли незнам и аз Mr. GreenЕ кажете ,какво според вас е излишно Simple Smile
това според мен е излишно

# 14
  • Мнения: 497
Аз си купих отделно всичко, но щом е за подарък - по-добре да е комплект според мен.
Или най-добре двете с майката да излезете и тя да си хареса Peace

Общи условия

Активация на акаунт