Препоръчайте ми добра ЖК,която работи с ЗК.

  • 519
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Ако някои може да ми препоръча добра ЖК, която работи със здр. каса и се намира в района на Изток или Младост, ще съм ви много благодарна. Искам да сменя досегашната, вече съм в 23 г.с., а са ми правени 1 преглед, рутинните изследвания за кръв и урина и кр.група и 1 ултразвук по ЗК, всичко останало съм си платила. В сайта на НЗОК прочетох доста повече дейности, включени в пакет Майчино здравеопазване до този срок на бременността. Защо да плащам за нещо вече платено от здр. каса ?

# 1
  • Мнения: 561
Рорина  Wink, видях те тук и отговарям. За съжаление в посочените райони не знам, но в поликлиниката на ВМА аз ходя при един доктор - Гиздов. Всичко прави, нищо не се плаща. Ако това е основния аргумент ти го препоръчвам. Писала съм и преди, ФМ и прочее си ги плащам при специалистите, знаеш ги кои са Simple Smile. Но той на всеки преглед гледа на УЗ, кръв и урина колкото толкова, болнични без проблем. Ако те интересува, пиши ми на лични.

# 2
  • Мнения: 336
За съжаление и аз не знам в този район. Живея в Дружба 2 чак зад Практикер, но ходих на ЖК чак в центъра - на Цар Самуил 111 (това е пресечка на Пиротска) при Пламен Миков. Много е добър и сам страшно доволна - той ми следи цялата бременност. Имах доста бременни приятелки и сме си говорили как ни протичат прегледите.... няма място за сравнение. Такова внимание никой не ти обръща както този лекар. Малко е неудобно, че е далече, но с маршрутка се стига доста  бързо. Работи със ЗК но ми взимаше по 15 лв. на преглед защото гледа на ехограф всеки път (по принцип ЗК покрива само 2 ехографски прегледа) и подробно ти обяснява какво се вижда на монитора, кое какво му е на бебето... За мен поне си струваше ходенето до там.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз ходих при д-р Анелия Барбова. Чувала съм добри отзиви за д-р Гиздов от Военна болница.

Общи условия

Активация на акаунт