добър педиатър в района на централна гара

  • 1 056
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 157
моля препоръчайте педиатър в района на централна гара или в центъра.Сега влизам в 9-и месец и трябва вече да се ориентирам.Изчетох и белия,и черния списък,но засега не съм се спряла на никой.Благодаря

# 1
  • Мнения: 768
7-ма поликлиника - д-р Делчева, но напоследък често отсъства, д-р Кацарска също е добра

# 2
7-ма поликлиника - д-р Делчева, но напоследък често отсъства, д-р Кацарска също е добра
И аз съм за Делчева.А между другото това отсъствие ще и бъде може би последното.Мъжът и беше в чужбина и тя ходеше при него но сега се връщат заедно . Тя отиде за да му помогне да си събере багажа Peace.

# 3
  • Мнения: 768
7-ма поликлиника - д-р Делчева, но напоследък често отсъства, д-р Кацарска също е добра
И аз съм за Делчева.А между другото това отсъствие ще и бъде може би последното.Мъжът и беше в чужбина и тя ходеше при него но сега се връщат заедно . Тя отиде за да му помогне да си събере багажа Peace.
Дано, защото този, заместника й, хич не ми вдъхва доверие, дори се бях замислила за смяна, и без това ни е далечко.

# 4
Аз също не мога да го понасям #Cussing out.
Но трябва да родя този месец и се интересувах кой ще дойде да види бебето,та тя ми обясни.

# 5
  • Мнения: 768
  На теб ще ти трябва по-бързо да се върне значи...пък и да си стои тук. На мен и сестрата вече ми липсва...Иначе гледай да е хладно -  докторът каза, че над 30 градуса не може да работи и така си беше  Grinning

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 15:31 от Fiorella

# 6
  • Мнения: 3 157
много благодаря,ще отида да я видя,дано се съгласи да ни поеме

# 7
  На теб ще ти трябва по-бързо да се върне значи...пък и да си стои тук. На мен и сестрата вече ми липсва...Иначе гледай да е хладно -  докторът каза, че над 30 градуса не може да работи и така си беше  Grinning
Как може такова нещо? Какъв лекар е този? Ужас.Кой преглежда болните дечица?
Като се наложи да дойде ще дойде в 8.00 часа за да му е по-хладно.
Аз също много харесвах сестрата но този я измести.

# 8
  • Мнения: 768
  На теб ще ти трябва по-бързо да се върне значи...пък и да си стои тук. На мен и сестрата вече ми липсва...Иначе гледай да е хладно -  докторът каза, че над 30 градуса не може да работи и така си беше  Grinning
Как може такова нещо? Какъв лекар е този? Ужас.Кой преглежда болните дечица?
Като се наложи да дойде ще дойде в 8.00 часа за да му е по-хладно.
Аз също много харесвах сестрата но този я измести.
8 часа може да му е рано.... newsm78
 Нунева...бяха добър екип с Делчева. Дано пак се съберат, ако не отивам в друга п-ка.

# 9
Тогава да си гледа работата! Това лекар ли е?
Ще отида при някой в другата смяна.Дъщеря ми много боледуваше и съм ходила при всички, не вярвам никои да не ни обърне внимание.А той нека да обяснява после защо така се е случило.
А Нунева последно я видях в кабинета на Кацарска може би работи с нея.Като ме видя само ми каза че вече не е с Делчева и по изражението и личеше че и е много неприятно.
А ти в кой квартал живееш?

# 10
  • Мнения: 768
 В центъра съм, до Орлов мост, но сме при Делчева още от времето, когато ни беше в района.
 Ходили сме и при Кацарска, когато е замествала и от нея също имам много добри впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт