Без цикъл толкова дълго! Има ли и други?

  • 3 420
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 091
Скоро ще стане 1 г. откакто се кърмим и все още нямам цикъл. Знам, 4е е нормално докато кърмя да нямам, но все ми се струва, 4е 1 г. е доста дълго време. Има ли и други кърма4ки в това положение? Досега беше добре така, но някак си ве4е ми се иска да ми дойде...

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Нормално е и повече даже Simple Smile Аз не бях от щастливките - само 8 месеца, но някои се радват на над година безциклие Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 224
И аз нямах година и 2-3 месеца. Много бях щастлива!Радвай се - за какво ти е? Освен ако не планираш следващото бебе...Така е по-добре, почива си репродуктивната ти система.

# 3
  • Мнения: 1 091
И аз нямах година и 2-3 месеца. Много бях щастлива!Радвай се - за какво ти е? Освен ако не планираш следващото бебе...Така е по-добре, почива си репродуктивната ти система.

Да де, ама не планирам следващо бебе, та и това е 4аст от проблема. Все ме е страх да не стане нещо и да не разбера навреме...Пък като ти дойде си спокоен, 4е няма да има изненади. Wink

# 4
  • Мнения: 4 242
Моя дружка с бебе вече на година и 9 месеца още няма цикъл, малката суче доста често все още. Те искат трето дете, обаче се тревожи да не би нещо да не е наред с нея. Посъветвах я да прави по един тест всеки месец.

# 5
  • Мнения: 2 467
 Ще дойде, спокойно. Нямаш поводи за притеснение.
При мен дойде 1г и 4м след раждането.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 512
А аз си мислех че 10 м и половина е много.

# 7
  • Мнения: 25
И аз нямам още пък ве4е 7 месеца кърмя.Дано и скоро да не се появи , 4е така свикнах с тази благодат:)

# 8
  • София
  • Мнения: 12 224
  Пу и аз да се запиша. Една година вече, дори бях спряла да се замислям. Хич не ми липсва, а и съм преглеждала стари теми с този въпрос и знам че понякога може доста да се забави  Wink

# 9
  • Мнения: 306
на мен цикълът ми се възобнови вчера Crossing Arms  (синът ми е на година и две седмици Peace)

и аз на моменти се притеснявах от липсата му, но едва втори ден днес, а вече се чувствам така, все едно никога не е липсвал Crossing Arms
пусти женски тегоби  smile3511

нормално е, четох, при продължително (и интензивно) кърмене, не се тревожи Peace


# 10
  • Мнения: 386
  Пу и аз да се запиша. Една година вече, дори бях спряла да се замислям. Хич не ми липсва, а и съм преглеждала стари теми с този въпрос и знам че понякога може доста да се забави  Wink
Ха и при мене 1 година и  1 месец никакъв го няма, всъщност като се замисля ако не броим раждането не се е появявал от 23 Октомври 2005 година  Joy Не виждам поводи за притеснение при положение, че кърменето е на поскване  Peace

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
1г и 3м при мен липсваше.
Щом не планирате бебе, можеш да си сложиш спирала и проблема е решен.

# 12
  • Мнения: 3 089
Радвай се - за какво ти е? Освен ако не планираш следващото бебе...

хи-хи
аз пък нямам от февруари 2005. за това време бременях първи път, родих и кърмих първото, после забременях с второто и сега вече 3-ти месец кърмя номер 2. нищо чудно да успея да го докарам до 3 години безциклие  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 091
Радвай се - за какво ти е? Освен ако не планираш следващото бебе...

хи-хи
аз пък нямам от февруари 2005. за това време бременях първи път, родих и кърмих първото, после забременях с второто и сега вече 3-ти месец кърмя номер 2. нищо чудно да успея да го докарам до 3 години безциклие  Mr. Green
Леле, majceto, не се въздържах да ти кажа едно голямо "Браво!".

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
А колко МАКСИМУМ е възможно да липсва цикълът ?  До края на кърменето? Екстремни случаи, които сте чували?  Изключвам наличието на някакви болестни причини.

Общи условия

Активация на акаунт