Тениски със закачливи надписи и щампи

  • 11 475
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
Много ги харесвам и искам да си поръчам. Пък и за закачлив подарък стават Simple Smile Знаете ли някой хубав сайт, с прилично качество?
Аз намерих един http://portokal.bg/ , който предлага и създаване на тениски със собствен дизайн, но никъде не видях таблица с размери. И сега се чудя S или M да избера newsm78 Някой поръчвал ли е от там?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 751
Разгледай този сайт www.teniski.be Има опции да си избереш размер, да я видиш как ще изглежда..

# 2
  • Мнения: 1 270
а защо не потърсиш студио в Бургас където да ти направят такава?
ще видиш тениската, а може и сама да си занесеш, ще си избереш картинката
в русе цветен печат до размер А4 е около 5-8 лв. Peace
така ще спестиш транспортните разходи  Whistling
това е фирмата

# 3
# 4
  • Мнения: 7 186

Я го провери пак тоя линк, че не ми се отваря Praynig
skrita, нещо не ми се обикаля по магазините и съм решила да си поръчам онлайн.
illy, мерси за линка Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 751
Lady Marmalade, ще ти пратя един линк на ЛС ...

# 6
  • Мнения: 262
А може ли и на мен линка , че и аз в момента от това се интересувам  Simple Smile
Мерси
  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 210
Ако линка не е нещо тайно - моля те  напиши го тук. Ако не-ще съм ти благодарна да го метнеш на ЛС и на мен.
Много искам да си направя тениска с мой дизайн, но наистина ме притеснява качеството на плата и щампите-ако ще става за едно носене май няма смисъл.

# 8
  • Мнения: 7 186
Супер, чакам още предложения Grinning

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако те бива в рисуването, може и сама да си направиш. Абе, и да не те бива, пак може. С шаблон, примерно. Пишеш си каквото там искаш с избран шрифт, принтираш го и внимателно изрязваш. После с текстилна боя, има и спрейове.
Така никой няма да има като твоята блузка, пък и може да си избереш някой по-мадамски модел. По правило тениските с надписи са като чували.  Wink

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Я виж какво се мъти тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158893.0  bouquet

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Момичета, аз работя към www.portokal.bg.

Но за съжаление за размерите В САНТИМЕТРИ не мога да ви консултирам, защото тениските ги щампова фирма- наш партньор (нашата фирма се занимава с поддръжката на сайта, одобряване на поръчките и контакта с клиенти, аз по-точно) и второ- тениските се зареждат от няколко доставчика, а както знаете, в България всеки производител си има своя номерация и S размер от различните фирми може понякога и да варира.

Все пак ако някой има въпроси, да ме пита.

Да не си помислите, че зарибявам клиенти Wink Не съм на процент и не ми зависи заплатата от броя клиенти Laughing

# 12
  • Мнения: 7 186
Василиса, в рисуването съм гола вОда Laughing, ти само ако ми видиш почерка /уникално ужасен, грозен и нечетлив/, ще паднеш Laughing
Иначе има доста интересни идейки из нета, ама нещо не ми се занимава сама, най- много да пратя нещо в сайта да ми направят, по мой дизайн.
Иначе гледам, че в сайтовете има и дамски модели тениски и потничета, на картинките биват, да се надяваме, че не са чувалести Confused
svetla, писах ти на ЛС Peace

# 13
Преди работех в един клуб и ни поръчаха тениски от един сайт.Избрахме си ги по наш дизайн,щампи,всичко каквото поискахме.Накрая една тениска излезе 25 лв,мъжките бяха с размер като за момичета,а дамските като детски.Като ги изпрахме станаха с къс ръкав,отзад висна,отпред се изкриви,кофти работа.Само,че не помня от кой сайт ги поръчвахме.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт