ВЪПРОС ЗА АМ MILUMIL 3?

  • 635
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
МАЙЧЕТА,СЛЕД КАТО РАЗБРАХ ЗА ТОВА ЗАРАЗЕНО  АМ -"МИЛУМИЛ 1" СЕ ДВОУМЯ ДАЛИ ДА НЕ СЕ ОТКАЖА ИЗЦЯЛО ОТ "МИЛУМИЛ-А?СЕГА СМЕ НА "МИЛУМИЛ-3" И СЛЕД ТИЯ ИСТОРИИ С ТОВА ЗАРАЗЕНО МЛЯКО НЕ ЗНАМ ДАЛИ ДА НЕ ПРЕМИНЕМ НА ДРУГО.ВИЕ КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ?
ЗАМИСЛЯМ СЕ ДА ПРЕМИНЕМ НА "НУТРИЛОН".
МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МНЕНИЯ И СЪВЕТИ.
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Не бих сменяла млякото.
От много време съм във форума. Тук са се пускали информации за проблеми и с други продукти. Имам чувството, че на всички производители се случва да допускат гафове.
Хубавото е, че Милупа са информирали за проблема и се опитват да го решат. По-лошо щеше да е, ако си бяха затраяли.

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 12:10 от Vivi

# 2
  • Мнения: 27 524
щом сте на тройката, значи е на минимум 8 месеца. Това означава, че може спокойно да се смени мякото. И ако проблемът с млеката на Милупа те гложди и притеснява - взимай друго, проблем няма. Нутрилон е добро  Peace

# 3
  • Мнения: 630
ние бяхме на аптамил, който е на същата фирма, но след тези проблеми, реших, че ще го сменя. Притеснителното в случая е, че в България се заговори за проблема 2 месеца след като е възникнал. Каква е гаранцията, че в бъдеще пак няма да се случи нещо и после да се окаже, че българските бебета вече са го изпили въпросното мляко.?! Моята дъщеря е над годинка и прецених, че няма да има проблем да сменим млякото. Взех лактана 3 и го пие със същото удоволствие.

# 4
  • Мнения: 1 483
И ние сме на Милумил,обаче 2.След около две седмици ще минем на 3.Не мисля да го сменям с друго АМ.

# 5
  • Мнения: 307
И ние сме на Милумил 3. Синът ми го харесва и не мисля да го сменям. В крайна сметка няма гаранция и за другите АМ.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт