коланите за прохождане

  • 1 337
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравейте , мами въпросът ми е следния как се закачат колана за прохождане към количката .Разбрах че това е възможно . Нашия колан е Chicco, а количката ни е Фокси на Бертони и да ли при нас е възможна тази опция с колана.
Мерси за отговорите   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 111
Може ли да обясниш връзката между количката и колана? Каква е целта? Защо трябва да за закачени? Удудвам се, не се заяждам, интересно ми е!

# 2
  • Мнения: 2 476
Може мамата да иска да ги използва да връзва по този начин бебето ако няма колани към количката,!
Чувала съм да се ползват колани от количка за прохождане но такива от каишки за прохождане да се закрепи към количка май трябва да са еднакви закопчалките с тези на количката!Де да знам де! ooooh!

# 3
  • Мнения: 4 111
Eli83, съвсем ме обърка  Thinking
Не знаех, че има колички без колани?

# 4
  • Мнения: 2 467
Ако е туй , що си мисля - нашите колани си имат освен каишката за държане на бебока и едни две малки коланчета допълнително, дето да се закачат за количка и други подобни. Аз ги ползвах за люлката. Голямо обяснение и май не съм много полезна, но не мога да изровя коланите да ги снимам.

# 5
  • Мнения: 2 476
Ми може и да няма колани количката, ако е втора употреба  newsm78
Много я задълбахме ама какво пречи да се ползват тези за прохождане стига да се намери начин,те си държат здраво бебето,само някак си да се закачат и към количката,аз си мисля моите да ги пробвам да я връзвам за триколката,че шава много!

Айде мислете  бай!

# 6
  • Мнения: 2 467
Не знаех, че има колички без колани?

Koличката когато е само с колани през кръста, а няма през раменцата - тогава коланите ще свършат чудесна работа. А доста колички са с колани само през кръста...

# 7
  • Мнения: 4 111
Сега разбрах смисъла на задачата. Благодаря!

# 8
  • Мнения: 153
Едната количка ни е бертони фокси и има много хубаво се закопчава бебето , но другата ни количка на вилата е само с едно коланче през кръста . Което сега не може за я задържа да не се изправи, а да не говорим като порасне още малко и почне да слиза от количката и затова питам за колана за прохождане как точно става , защото на опаковката на нашия си пише, че може но не пише как става номера.
Мерси все пак за отговорите   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 111
А може ли да си ушиеш едно парче плат с процеп накрая, което да служи да преграда на двете крачета и да може да се пъхне в него коланчето? Както е на другите колички? Само трябва да го зашиеш за единия край долу за количката, по средата.
Това ми дойде наум, не знам дали може да се направи с вашата количка.

За процепа - едно парче плат (по-твърд), единия край се завива малко, колкото да стане дупка за коланчето и се зашива.

Добре ли обясних  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 174
Мисля, че трябва на количката ти да има приспособление за колана, а не всяка количка има. Имам позната, която е с Чиполино Лола и колани Вис Виталис и се слагат на количката и, но на нея има нещо по- специално за  целта, ще обърна внимание като я видя

# 11
  • Мнения: 2 467
Ето за това говоря аз http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=661
На снимката колана без детенце е това , за което говоря в по-горен пост. Двете каишки отстрани се захващат за пръчките на количката (не трябват никакви приспособления) и готово.
Та значи тия каишки се ползват в два варианта: 1. като каишки за прохождане с дългата дръжка (с детето на снимката) и 2. с късите каишчици - за количка, люлка, колело и т.н.

# 12
  • Мнения: 153
Jes , а тези който ние имаме са  http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=668

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 11:16 от Villy_Ch

# 13
  • София
  • Мнения: 3 688
Наше бяха на Бебе конфорт и отзад на опаковката имаше подобно описание как се прикрепят към количка или столче за хранене,никога не съм ги ползвала нито за тази цел нито по предназначение да водя детето,но идята ми е да питаш в магаин където се продават как става или да видиш на самата опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт