Идеи как да забавлявам 11г. дете?

  • 1 719
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Ще ми идва за 10 дена едно 11г. дете. Идея си нямам какво да го правя newsm78
Наложи се да помогна на сестра си, която има  бебе и искат да изпратят баткото някъде. Съгласих се.
Как да го забавлявам? Къде да го водя? Все пак имам дете на 3г  newsm78
За сега измислих, че ще му кача компютърни игри, ще го заведа на кино, на вилата, на риба в неделя....
Дайте някоя идея за София. Има ли някакви мероприятия за деца на тази възраст.
Помагайте. Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 25 441
Напълни му джоба с пари и не го мисли повече, ще се оправи само.  Wink Laughing
Компютър, скейт, ролери, колело, кино, сладкарници, геймърски зали, музика, зоопарк и зооизложби... Стига ли толкова?  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 176
Оффф детето е от провинцията и сам не може да мръдне. Трябва да съм с него  Cry

# 3
  • София
  • Мнения: 650
Боулинг, http://www.kokolandia.com/news.php, плаж на минералния басейн на Панчарево

# 4
  • Мнения: 22
Телевизия компютри  музика разходки в парка в зоологическата.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Освен изброените забавления, можеш от време на време да го водиш със себе си, където и да имаш работа. Особено щом не живее в Сф вероятността да му е интересно е по-голяма - бърборите си за каквото и да е. На тази възраст са големи и освен забавленията имат нужда и да общуват на всякакви теми. Ако имате желание и възможност по-често хапване навън - пица, МакДонълдс... Така ще компенсираш и себе си откъм готвене, а и на него всичко ще му бъде интересно, особено ако вече е започнал да похапва повечко. 3Д кино, батут - знам за тези на входа на Южния парк, може и другаде да има.

# 6
  • Мнения: 2 577
Ами компютъра и телевизията - ясно е
На всяка цена боулинг, ЗД кино, зоопарк, басейн и СофияЛенд /работи ли още/ - на всичко това ще се радва
Ние бяхме 10дни в Сф и моя син много му се ходи пак.
Другото, с което се занимавахме беше да събираме печати в книжката с 100 национални туристически обекта. В София има 11-12 печата  Wink Като обиколите и някой друг музей - и може и месец да не ви стигне 
Взимай го с теб на разходки и кафе - също ще му е интересно и ще си играе и с твоето дете гарантирам ти. Може да го караш да ти помага с пазарене или боклука и така. Ще видиш че ще ти е и от полза. На мен баткото много ми помага

# 7
  • Мнения: 2 431
Не го приемай за дете и половината ти проблем е решен. Може да посещава почти всичко с тебе и разговорите протичат много сладко, защото в тази възраст към естествената любознателност се прибавя и наученото до момента. Приятно прекарване  ooooh!

# 8
  • Мнения: 4 176
Оххх на 9 години бил. Simple Smile Ама и аз съм едн алеля.....

# 9
  • Мнения: 4 418
Няма голяма разлика .Моя син е на 10.Добри идеи са ти дали.И наистина ще ти помага за твоето дете,като пазаруваш,разхождайте се,кино...

# 10
  • Мнения: 200
 Hug Идеите са супер... и стойте колкото може повече навън и за двете дечица е супер... ще се сприятели с децата навън... сега са доста по-общителни на тяхната възраст, може да играе мач и  др...просто дрябва да си има компания на неговата възраст, в парка има даца... (ако не са изпозаминали по морето  Joy)

Общи условия

Активация на акаунт