Левски - Тампере .....Каква я мислехме, а тя каква стана?!?

  • 1 541
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Излишно е да казвам, че съм много разочарована...

Бях на стадиона първото полувреме, след това се върнах на работа, но нищо не съм пропуснала, както видях...

Край с мечтите

Както каза един колега "Следващия голям мач на Левски ще бъде в Сандански с Вихрен"...

тъжно ми е

# 1
  • Мнения: 216
Таман се обадих на мажо, да питам как е - е толко бързо не сме приключвали разговор( оставих го в траур на спокойствие)
 Cry

# 2
  • Мнения: 1 096
Незнам, но все ме гони усещането за купен мач Rolling Eyes
А сега Левски нямат ли право да участват за купата на УЕФА?

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не. Ако бяха били и паднали в следващия мач, да, ама сега не. Сега са с пръст в гъз. Но - каква я мислехме - че аз бях убедена че ще паднат, още повече след първия мач. То беше ясно. Жалко за хубавия жребии в ШЛ.

# 4
  • Мнения: 3 861
...не съм кой знае какъв капацитет, но ми се струва, че и съдията изигра своята роля  Thinking

# 5
  • Мнения: 4 473
съдията изигра своята роля  Thinking

Тоя няма да спи тази нощ, нещастникът му с нещастник! Twisted Evil Ей, тва фашистите не са като хората. Когато трябваше не свири засада (и игра с ръка), а? Търтей.

Животът продължава. И Левски пак ще печели, но има много работа още. Жалко за всичко постигнато до момента, всичко започва сначале.
Само Левски!

# 6
  • Мнения: 274
много тъп мач се получи, този път изобщо нямаха късмет. най-много ме е яд ,че прехвърлят вината само на 1-2 човека, което адски много ме дразни.Познавам  Борислав Стойчев и ми стана супер обидно като нареждаха предимно него,не само той беше виновен... както и да е разчитам на Литекс да бият Беса ли квито там бяха албанците

# 7
  • Мнения: 11 607
Писала съм много пъти на тема футбол, левскарка съм, но да ви кажа исках така да стане......Нещо много самочувствие се събра на Левски, на футболистите, на ръководителите, много из облаците взеха да летят...Нека слязат малко, нека да запишат нулева година, да размишляват, пък догодина с пресни сили и куп обици на ухото да покажат дали са си взели поука от всичко станало.......

Любопитно ми е утре предаването по Гонг - Пред банята.......Ще ги съсипят левскарите, но...аз в случая оправдавам само Мъри, другите - не!Това е!

Големите отбори трябва да се научат да губят, преди да започнат да печелят истински!

Стрелче Hug

# 8
  • Мнения: 4 195
Бе аз знаете, че не съм Левскарка, но си мисля, че нещата са по високите нива в Левси - липса на добра селекция и тн, самите фенове на Левски го признаха. Защо ли си мисля, че след супер успешната изминала година, ръководството бе длъжно, да вземе някое " звездно" име - някой нападател - да, скъпи са, но някой с опит и рутина а и с талант...............знам ли, на там ми бие проблема, защото нека се съгласим, че съдията ако ще да не изпуска свирката от уста, един отбор ако е добър, ще бие и въпреки съдията........на мен лично ми е кофти, исках момчетата да продължат, защото както каза Стрелче - сега пак с начале..........тъпо. но Левси е отбор, ще постигне тепърва много,надявам се и ЦСКА да се случи Praynig

# 9
  • Мнения: 5 539
Ех, Мъри, Мъри, колко ли те е яд, че не избра националния! ooooh!
А Левски да подаде контестация, че не им беше присъдена нито една дузпа за двата мача! Това е просто възмутително!

# 10
  • Мнения: 2 891
Незнам, но все ме гони усещането за купен мач Rolling Eyes
А сега Левски нямат ли право да участват за купата на УЕФА?

Вторият въпрос издава незнанието по първия. За колко ще продадеш мач, който ти дава възможност за 5 милиона?

Ядрото на отбора играе четвърта година без почивка. Време беше цикълит да свърши. Всичко около 30 трябва да се шитне. Да живее план 2010  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 377
Съгласна съм с Мама Цоцоланка, въпреки че не съм левскарка, особено с последното изречение. На някои български футболисти трябва да им стане ясно, че няма предрешен мач. Резултатът е ясен след 90 минути на терена. Изказвания от сорта на "2 гола още от съблекалните" са ми меко казано смешни.  ooooh!
Не знам дали някой друг освен феновете на Левски е имал някакви илюзии, че ще продължат. /въпреки че честно казано дори аз си мислех, че ще бият с 2:1 или поне Х ще направят/
И както винаги няма да потърсят собствените си грешки, а ще обвиняват съдията.  Rolling Eyes
Както каза един приятел снощи "на Левски само Антон Генов им липсва, за да бият".

# 12
  • Мнения: 1 002
Както каза един приятел снощи "на Левски само Антон Генов им липсва, за да бият".

я Антон Генов , я Христосков ...няма чисти отменени голове за противника както при мачовете с ЦСКА , с Киево , с Оксер ...
няма дузпи - както при двата мача с Литекс, с ЦСКА , с Киево пак ..да не продължавам , че съм на работа .

# 13
  • Мнения: 4 473
Ех, Мъри, Мъри, колко ли те е яд, че не избра националния! ooooh!
А Левски да подаде контестация, че не им беше присъдена нито една дузпа за двата мача! Това е просто възмутително!

Иронията ти е неуместна. Ако правилно съм разбрала постингът ти, разбира се.
Имаше ли игра с ръка? А засада? На кого му пука, нали съдията не ги видя.

На всички привърженици на Левски ни е ясно, че отборът не е това, което беше, още по-малко онова, което би трябвало да бъде. Ръководството си получи шамара. Има една година за размисъл. Докато Батков стиска кесията, Мъри ще е с вързани ръце.

# 14
  • Мнения: 377
strelche®, за съжаление това е проблем на голяма част от българските отбори, не само на Левски.
Батков и Насето си прибраха паричките от ШЛ и сега сигурно си мислят, че ще си ги харчат до живот. За какво да се охарчват и да се напъват и тая година.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт