Някой ползвал ли е този уред?

  • 4 466
  • 35
  •   1
Отговори
Някой ползвал ли е този уред?

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09007229

"УРЕД ЗА ОБЕЗКОСМЯВАНЕ ЧРЕЗ ЕЛЕКТРОЛИЗА"

Ако да - доволен ли е?

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 35 914
 Ще следя темата  Grinning

# 3
  • Мнения: 238
не съм го ползвала,но като гледам името ми се върти в главата,че точно на тази фирма преди продаваха по ТВ-то такова нещо

# 4
  • Мнения: 1 100
Имаше няколко подобни теми преди време, но май почти никой не го е ползвал - така и не се събраха мнения. И аз отдавна се интересувам. Само едно момиче го хвалеше, но на мен един добър отзив не ми стига Wink

# 5
  • Мнения: 1 339
Уха, 135 лв  Shocked  Бая скъпичко.
Наистина ли никоя не го е ползвала ?  Много ми е интересно как действа и дали е трайно.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 092
Не съм го ползвала ама нещо не му вярвам Mr. Green.Ако някой може да се похвали - чакамеееее  bouquet

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз го имам в къщи /предишен модел/, ей така стои. Една-две процедури да съм си правила...не повече. При мен мерака е докато си купя нещо, после не го ползвам.  Blush Та мнение не мога да дам, за съжаление.

# 8
  • Мнения: 3 210
И аз се записвам да следя темата. Ако наистина действа, не е скъп...Моят обикновен епилатор струва 100 лв...

# 9
  • Мнения: 240
Да, цената му е като на епилатор. Защо никой не е ползвал нещо подобно?!  Thinking чудна работа...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Може би, защото е трудно да повярваш, че върши работа-виж всички се колебаем. Ако трайно обезкосмява, ателиетата за фото и лазерна епилация от глад ще умрат.

# 11
  • Мнения: 1 100
Казаха ми, че е пипкава работа - трябва много търпение. Космите се третират с този уред, посредством контактен гел и после по-лесно излизали като ги отскубнеш с епилатор. След време част от луковиците умират тотално и окосмяването намалява. Ама колко е това време, никой не знае. И как ще се снабдяваме с този контактен гел също - там където продават уреда, не предлагаха контактен гел и като се сетя каква одисея беше докато се сдобия с нови ексфолиращи ролки за епилатора ми, направо се отчайвам от покупката на продукти, чието ползване изисква специални консумативи. Затова, ако някой реши да си го купи, задължително да проучи въпроса с гела.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 240
Колкото и време да отнеме съм съгласна, стига наистина да умъртвява луковиците на космите. За гела се надявам по интернет да може да се поръчва (ама може би ще е доста скъпо  Thinking )

# 13
  • Мнения: 1 685
 PeaceЗапис да следя.А за контактния гел-има го по аптеките-това е такъв,който използват при ултразвука-струва към 2-3лв.-200-300мл.

# 14
  • Мнения: 2 811
побут...живо ме интересва дали някой е ползвал успешно това.  или другата машинка, която беше с лазерно обезкосмяване пак за домашни условия.

Общи условия

Активация на акаунт