Хрема вече 10 дена.

  • 704
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Здравейте мами почнах да се притеснявам малката е с хрема 10 дена и кашля от секретите.Давах антибиотик до вчера  общо 10дена антибиотик а хремата още не е свършила.Колко време продължава тази гадна хрема нормално ли е?Дали ще отшуми?Питам ви защото сте с повече опит при вашите дечица как е било по колко дни продължава хремата  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 029
с какъв цвят е хремата?

# 2
  • Мнения: 294
Ами бистра си е.Но е течна направо си и тече носа.

# 3
  • Мнения: 6 029
заведи детето на УНГ. може и алергична да е.

# 4
  • Мнения: 941
антибиотик за хрема Shocked  или и за нещо друго?Температура?Капки слагахте ли?

# 5
  • Мнения: 3 410
Щом секрета е бистър или е алергична хремата или вирусна. Подсилете имунната система и наблюдавайте детето, като добре почиствате нослето с физиологичен разтвор. Ако продължава още дълго пак говорете с педиатърката си. Ние бяхме така с голямата дълги години - оказа се алергична хрема. За всичко има лек, ще се оправите.

# 6
  • Мнения: 294
Ами антибиотика ми го исписаха защото първо почна с хрема до вечертавдигна температура а на следващия ден се появи и кашлицата.Пихме Клацид сироп защото е алергична към Цефалоспориновата група антибиотици.А вчера като се чух с предиатърката ми каза че сигурно става дума за вирусна хрема но упорита и ще отшуми.Тези чести боледувания са заради яслата.Беше се поспряла малко и сега пак се почна да боледува 3 дена на ясла и 2седмици в къщи.Мерси за отговорите обичам ви защото винаги ми помагате къде със съвет къде с думи и така съм по спокойна.

# 7
Ние си лекуваме хремата само с витамин С - и в устата и в носа. Много облекчава масаж в основата на носа за около минутка. Пробвай първо на себе си-по болката ще усетиш точките.

# 8
  • Мнения: 469
Нещо противо-алергично не ви ли изписаха?

Какъв е този вирус дето 10дни не минава? newsm78

И ако наистина е било вирус,защо ви е изписала АБ?

Масово изписват АБ "за всеки случай". Thinking

И аз така съм си патила(и продължавам) от експерименти.

Надявам се бързо да се оправите.

Общи условия

Активация на акаунт