Пиреус банк

  • 1 053
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 608
Сондирам мнение за ипотечните кредити на банката.

Ще ми е от полза ако споделите и всякакъв опит с тази банка.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 8 999
Ползвам ипотечен кредит от тях, но вторият кредит теглихме от друга банка. Имат едни гадни таксички за обслужване на сметката, задължителна застраховка на жилището за твоя сметка /в другата банка тази застраховка я поема банката/ и въобще суми, които не си предвидил, се трупат непрекъснато и увеличават първоначално фиксираните вноски.

# 2
  • Мнения: 142
Сондирам мнение за ипотечните кредити на банката.

Ще ми е от полза ако споделите и всякакъв опит с тази банка.
Благодаря.

Аз имам много добри впечатления. В последният момент прехвърлих ипотечния си кредит от Пощенска в Пиреос. И за секунда не съм съжалила. Има такси - както и в другите банки, но ГПР в евро им е много нисък - по-нисък отколкото в много други банки. Можеш да го провериш в moitepari.bg

Като цяло - много съм доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 456
Ползвам ипотечен кредит от тях, но вторият кредит теглихме от друга банка. Имат едни гадни таксички за обслужване на сметката, задължителна застраховка на жилището за твоя сметка /в другата банка тази застраховка я поема банката/ и въобще суми, които не си предвидил, се трупат непрекъснато и увеличават първоначално фиксираните вноски.

Така е, но това не означава, че другите банки правят тази застраховка безплатно например. Различното тук е, че обикновено не ти казват, че трябва да ги платиш отделно тези "таксички", но в другите банки те влизат в сумата, която погасяваш, така че не е ясно кой вариант е по-добър.

Аз нямам много забележки към тази банка, особено ако попаднеш на човек, който знае какво прави. Но това важи за всички банки.

# 4
  • Мнения: 1 608
Вчера ги преслушахме. Нищо по-различно от обявеното в интернет.

Все пак очавам и други лични впечатления  от всякакъв вид взаимоотношения с банката.

Общи условия

Активация на акаунт