Цветът на косата и цветът на кожата на лицето

  • 718
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Контрастни ли трябва да са или трябва да преливат?   Искам да променя цвета на косата си от много тъмно кестеняво на някакъв светъл тон... пепеляво русо например... Crazy Но имам мургаво лице и се чудя, дали би ми отивал подобен цвят  Rolling Eyes Дайте съвет   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 243
Според мен си е до лице. На едни би отивало, на други не. На Джей Ло и отива май всякакъв цвят на косата, дори и доста русо, а си е мургавичка, докато други биха заприличали на циганета...
Хубавото в твоя случай е,че ако не се харесаш, винаги можеш лесно да я потъмниш  Wink Успех!

# 2
  • Мнения: 67
Оххх пуснала съм темата втори път  ooooh!  #2gunfire Дали има начин да се изтрие  Rolling Eyes  Blush

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз мисля, че е по-естетично, когато косата е поне в един тон по-тъмно от лицето.

# 4
  • Мнения: 641
Много хубав линк за определяне какъв цвят на косата да изберете в зависимост от цвета на кожата и очите


http://www.howtodothings.com/fashion-and-personal-care/a4284-how … at-suits-you.html

# 5
  • Мнения: 7 414
  Защо не пробваш да се видиш с различни перуки?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 242
Ами зависи, аз много се кефя на по-мургави жени, на които страшно много им отива много пепеливо русо. Flutter

# 7
  • Мнения: 861
А очите какви са ти? Никак не е маловажно. Аз съм естествено руса, но отдавна вече не си личи. Беше потъмняла и сякаш ме правеше безлична. Пробвах да я изруся-не се харесах. После десетина години бях с червена коса като нюансът е бил различен-от оранжево, до ярко червено, червено с руси кичури,тъмно червено, патладжанено. Докато накрая стигнах до черно. Да си призная най се харесвам така. Очите ми са сини , а кожата бяла. Но на черното се реших (понеже връщане назад няма) след като преди това мерих перука. Така че мери в някой магазин и сама ще прецениш. Но когато бях със светла коса тенът от плажа много ми отиваше, така че какво като ти е мургаво лицето?  Peace

# 8
  • Мнения: 274
Общо взето моето мнение се припокрива с това на Белучи.
Като се замисля най ми харесва тъмна коса и светла кожа... Но пък аз съм "обратния" случай - светла, много светла кожа и руса коса. Била съм и тъмна някога си и определено според мен и околните ми сегашният ми статус е по-добрия вариант. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт