Гъбички по краката и бременност -УЖАС!

  • 911
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Здравейте на всички !
Извинявам се ако темата не е за тук , ако сметнат за необходимо нека модераторите я преместят!
Преди седмица- две незнайно как се сдобих с гъбички по краката , толкова е зле положението, че чак ме болят.Бременна съм и съм се старала цяла бременност да не ползвам почти никъкви лекарства и сега незнам как да се отърва от тази напаст , а се и притеснявам да не се пренесеат и към влагалището че ми предстови раждане !Мисля , че като родя положението ще е още по трагично , защото лекарствата преминават много по-лесно в кърмата ! Confused
Имала ли някоя от Вас подобен проблем и да си Ви казвали как да го решите1 Струва ми се несеризоно да звъня на лекарят ми да го питам , следващата консултация ми е далеч!
Ако знаете и някой бабешки лек , ще съм Ви благодарна !
Мерси на всички !

# 1
  • Мнения: 1 267
ето и бабешки лек, които излекува дядо ми след години мъчение. изпичаш бял боб до кафяво, след като изстине го счукваш на прах, правиш кашичка с олио, мажеш болните места през нощта, може и денем. пропорции не знам, карай на око. след 1-2 намазвания, ефекта трябва да е на лице. успех!

# 2
  • Мнения: 2 891
Не се притеснявай, не могат да идат във влагалището, защото са различни  Mr. Green Звънни на Личния си лекар, че са заразни.

# 3
  • Мнения: 493
Не се притеснявай, не могат да идат във влагалището, защото са различни  Mr. Green Звънни на Личния си лекар, че са заразни.

Подкрепям,обади се на лекарят Peace

Общи условия

Активация на акаунт