Има ли детски кът в Sky City?

  • 697
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Здравейте!
Има ли детски кът в Sky City? Отзиви?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 743
Да има, на втория етаж до магазина за обувки на Колев и Колев. Имам приятелка, която си води от време на време детето там и е доволна Peace
http://www.pumpalite.com/about_us.htm

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Да. Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Има, да  Peace

# 4
  • Мнения: 1 044
Има детски кът, но се събират деца от различна възраст. Веднъж, беше ни и последен там, Митко си хапна от сухото лепило, с което по-големите деца правеха апликации. В къта имаше 2 девойки, които бяха с гръб към масичките. Големите деца лепили и оставили лепилото на масата и отишли да играят с друго. Моят това и чакал - взел лепилото и тъкмо го опитваше, когато аз влязох!Ако не го бях видяла, нямаше да ми кажат. Там оставят децата да играят сами, оставят ги без надзор, оставят вратата отворена-лично видях едно момиченце да излиза само. Моето дете на два пъти яде бой от по-големи деца, докато каките се намесят, той вече плачеше!
Иначе има много играчки, съоръженията са добри. Но персонала не е на ниво според мен!

# 5
  • Мнения: 137
Благодаря ви за информацията!
Вчера ходихме там.
И моите впечатления са, че съоръженията и играчките са хубави, но персоналът не е. Моето момиченце още е малко, затова влиза в клубовете с мен. От това, което виждам, май никъде не бих препоръчала да си оставите детето само Simple Smile

# 6
  • Мнения: 47 973
о, чак сега виждам
тъкмо в една друга тема се оплаквах че не ми го взимат там малкия, дори и да нямат деца, а в началото бяха съгласни
ми то ясно защо-явно на мацките не им се работи
иначе отвън изглежда добре, има хубави играчки, жалко че персонала не е на ниво
иначе в този квартал аз харесвам тинки уинки -детски клуб

Общи условия

Активация на акаунт