За сутиените

  • 4 970
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
имаше преди една тема, препоръчваха сутиени, анатомични със силиконова подплънка, повдигат малкия бюст...Ама не се сещам какви бяха... newsm78

Искам такъв, къде да търся?

# 1
  • Мнения: 7 723
Запис! Whistling

# 2
  • Мнения: 2 673
вчера гледах в Скини, но нямаше такива с "вградена" подплънка. Отделно се продават силиконови подплънки, в зависимост от размера от 30.-37 и нагоре лева.
 

Препоръчайте ми, .. newsm78сутиен ли да си купя барабар с подплънките newsm78 или отделно такива

# 3
  • Мнения: 1 045
Такива с вградена подплънка и то доста солидна  Mr. Green има на Лормар , Рефлекшън и Уондърбра. Цените са следователно 30 , 60 , 100 лв. Аз имам нот първите два и съм много доволна от Лормар  Peace

# 4
  • Мнения: 7 723
Сега остава и някой да каже къде ги има в София.... Praynig

# 5
  • Мнения: 1 724
Аз имам такъв на Лормар  Wink, продават ги в един магазин за бельо в началото на бул. Христо Ботев, като се идва от бул. Прага се пада от дясната страна. Там има и бельо на Reflections между впрочем.

# 6
  • София
  • Мнения: 797
 "Рефлекшън" има в Сити Център София, на ет.1. Цените са от 50лв. на горе, има много хубави и разнообразни модели, но са с много големи подплънки, аз мерих няколко , но не се възприех, в смисъл че много уголемяват бюста, стоят ми неестествено. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 673
"Рефлекшън" има в Сити Център София, на ет.1. Цените са от 50лв. на горе, има много хубави и разнообразни модели, но са с много големи подплънки, аз мерих няколко , но не се възприех, в смисъл че много уголемяват бюста, стоят ми неестествено. Rolling Eyes

вчера не влязох в Сити-то в Рефлекшън..не ми остана време... newsm78

Благодаря за отговорите момичета!
ще се похваля!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 231
Сутиени с вградени подплънки има и в магазините на "ETAM".......за мен са много добри тези сутиени и като модели ми пасват идеално.

# 9
  • София
  • Мнения: 797
Сутиени с вградени подплънки има и в магазините на "ETAM".......за мен са много добри тези сутиени и като модели ми пасват идеално.

  Къде има такива магазини, че не се сещам?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 231
Сутиени с вградени подплънки има и в магазините на "ETAM".......за мен са много добри тези сутиени и като модели ми пасват идеално.

  Къде има такива магазини, че не се сещам?

В 2-та мола и на Витошка имат магазини.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм доволна от тези сутиени. Имах няколко, предимно на Скини. За лятото са приятни за носене, защото силиконът не спарва като дунапрена и е по-комфортно. Но след 2 пранета в пералня, се поврежда. Стават едни такива...като вдлъбнатини по чашката и под прилепнала блуза личи. Искат ръчно пране, а аз нямам никакво желание за такова, така че спирам да купувам сутиени с всякакви подплънки. Каквото дали Господ, това ще е Confused

# 12
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
аз пък имам два на лизбел / български са/ , не са със силикон , а с някаква друга вградена подплънка...въртя ги в пералнята нон стоп, нищо им няма ...ефекта е задоволителен Mr. Green
а цената 25-30 , барабар с прашки / боксерки!!!

# 13
  • Мнения: 1 602
аз пък имам два на лизбел / български са/ , не са със силикон , а с някаква друга вградена подплънка...въртя ги в пералнята нон стоп, нищо им няма ...ефекта е задоволителен Mr. Green
а цената 25-30 , барабар с прашки / боксерки!!!
а лизбел къде имат магазин?

# 14
  • Мнения: 263
Не съм доволна от тези сутиени. Имах няколко, предимно на Скини. За лятото са приятни за носене, защото силиконът не спарва като дунапрена и е по-комфортно. Но след 2 пранета в пералня, се поврежда. Стават едни такива...като вдлъбнатини по чашката и под прилепнала блуза личи. Искат ръчно пране, а аз нямам никакво желание за такова, така че спирам да купувам сутиени с всякакви подплънки. Каквото дали Господ, това ще е Confused

Че то си е направо грях да переш сутиен в пералня Shocked
На всички реномирани марки сутиени е отбелязано ръчно пране

Общи условия

Активация на акаунт