Колко често купувате нови обувки?

  • 6 862
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Става въпрос поради умаляване, не за разнообразие или поради износване.
Или много бързо му расте крачето на Крис, или аз не съм наясно колко бързо расте по принцип в тази възраст, или не избирам правилно номера на новите обувки, които купувам, че да му омаляват толкова бързо. Носи по 1 месец и край...
Ето например купихме нови сандалки и маратонки за дъжд в края на месец май (тогава отново имаше дъждовен период о/о 27 май, маратонките ги обу 2-3 пъти и край). Юли месец вече не можеше да обуе сандалите (носени месец и малко) и купихме следващ номер. За 1 месец един номер порастна. Сега пак е лошо времето и пак трябва да купя нови маратонки, само заради тия няколко дъждовни дни.
Избирам ги 1 пръстче по-големи и смятам, че ако са по-големи от това, ще се препъва. Бъркам ли, сега какъв номер да му взема, да го обуе 3 дни, да изпече слънце и да му омалеят, та септември нови да купя ли? Така ли е по принцип? За летния сезон вече 6
-ти чифт е това, не го очаквах. newsm78[/color]

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 17:55 от Misty

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Явно бързо ви расте крачето. newsm78В началото на лятото купихме сандали и маратонки 23 номер и май ще изкараме до септември,тогава ще са новите.И аз като теб купувам с номер по-големи.на есен нашият номер ще е 24,а ще и купя 25. Peace

# 2
  • Мнения: 1 072
Миналото лято за 1 лято крака ни порастна с 3 номера.
Това лято... май с 2... носихме 23 пролетта, маратонки 24, а сега като опитах да му ги обуя в дъждовете, са му малки и купих нови - 26ти номер..
с износването почти няма проблем - дъдира ги за 1-2 седмици Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 2 556
Имам чувството, че постоянно купувам обувки за децата

# 4
  • Мнения: 1 230
Имам чувството, че постоянно купувам обувки за децата
Peace... Или са малки...или ако й стават - не са подходящи за сезона Crazy

# 5
  • Мнения: 3 447
В началото на юни купих сандали и гуменки. Вече са малки, тези дни купих с един номер по-големи. Мисля, че не може да изкара цял сезон с един чифт (а ги купувам малко по-големи, не са му плътно по крака).

# 6
  • Мнения: 1 238
Само на Оли ли бавно и растат краката?

2 зими карахме с едни и същи ботуши- 24 номер. Много качествени излязоха, и сега са като нови, пазя ги да ги дам на някой. Сандалите от миналата година също и стават. Сега носи 25 номер, но са и малко големички. На 4 години е.
Странна работа, иначе на височина расте.

# 7
  • Мнения: 7 837
По 2 чифта на сезон. Обаче, вече месец и половина ходи само бос и отказва сандали  Laughing

# 8
  • Мнения: 27 524
Засега не ми се налага често. Може би купувам на половин година веднъж. Даже и по-рядко. 22 си носеше почти година, скоро мина на 23, но и 22 си му става все още. Може би по-натам ще расте по-бързо, знам ли. А иначе е висок и бързо расте, но на краче не.  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами горе долу за всеки сезон и купувам. Въпреки че май месец и взех пантофи, които юни вече не и ставаха.

# 10
  • Мнения: 1 238
Засега не ми се налага често. Може би купувам на половин година веднъж. Даже и по-рядко. 22 си носеше почти година, скоро мина на 23, но и 22 си му става все още. Може би по-натам ще расте по-бързо, знам ли. А иначе е висок и бързо расте, но на краче не.  Thinking

Ха!Също като Оли. Значи все пак не сме сами, аз все си мислих, че нещо не е на ред.
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 413
И аз се дивих на Криси на гуменките, които носи в детската - година и малко, явно ги бях взела големи, но и крачето не расте много бързо, а си е висок точно за възрастта.
Ева обаче за половин година 2 номера..., но  тя е много висока.

# 12
  • София
  • Мнения: 771
На тази възраст е нормално крачето да расте бързо. Миналата година от началото на пролетта до края на лятото крачето на сина ми порастна с най-малко 3 номера. От както стигна 25 номер на 2 год. възраст е мръднал само с 1 номер до сега, демек за 1 година. Трябва да се купува номерче, което точно пасва на крака.

# 13
  • Мнения: 5 391
За летният сезон купих 2 чифта подред, като вече и вторият  е на път да му умалее Tired
В момеента е със сандали 24-ти номер, чудя се има ли сми да купувам трети, при положение, че лятото скоро ще свърши Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Misty, и при нас положението е подобно - бързо й расте крачето, а и за  промяната във времето се налага.

Общи условия

Активация на акаунт