Нещо за синини?

  • 8 670
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Прищипах си ръката и малко стана като ожулено с голяма синка, всъщност е с всички цветове на дъгата: синьо-зелено-жълто-оранжево-розово. Sick Много ме дразни, вече 2 дни като че ли се разнася и става по-голямо. Много ме дразни, искам по-бързо да се махне. Нещо за мазане, някакъв илач да знаете?  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 942
Всичко за разширени вени би помогнало - Троксевазин, Лиотон

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 1 044
Heparoid. Тази година се учих да карам ски, синините бяха и по лицето ми! LaughingТа това мазило много ми помогна.

# 5
  • Мнения: 6 164
Благодаря ви!  bouquet

# 6
  • Мнения: 950
Пробвай и с лед. Минавай по-често мястото с лед - на мен ми помага.

# 7
  • Мнения: 27 524
Според мен каквото и да сложиш, ефект реален няма да има. Синките си минават от самосебе си. Това са спукани капиляри, които няма как да възстановиш за часове. Не го мисли, ще мине, това да е проблемът  Hug

# 8
  • Мнения: 526
Хепароид помага,синината се разнася малко по-бързо.Казвам го от опит,ръцете ми бяха сини от абокати преди няколко месеца.Това мазило спасяваше положението.

# 9
  • във фурната
  • Мнения: 596
Лиотон е по-концентриран от Хепароид Peace

# 10
Това,за което ще пиша няма да помогне на теб,но винаги спасява положението когато малкия бяс се удари-мажа с олио.Никога не стават синини,важно е да се намаже веднага! Peace

# 11
  • Мнения: 3 157
лиотон гелче,отскоро има и един спрей,в който има още повече хепарин и от лиотон-а-виа-тромб се казва(11лв цена)

# 12
  • Мнения: 1 984
има една ветеринарна гадост за мазане - унг. рефригеранс... намазан до 5 минути не позволява образуването насинини.... макар че все пак рядко човек го има това до себеси. иначе наи помага..... лепенка или фон дйо тен...  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт