Много ви моля коментирайте тези резултати!

  • 1 466
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Имам нужда от помоща ви.До сега изседвах само ТСХ и ФТ4.Сега реших на своя глава преди инвитро да си пусна повечко иследвания.Какво ще кажете?Правени са на 4 ден от цикъл.Благодаря!
 
 Име на теста (изследването)
 Резултат
 
 Единици
 Референтни граници
 
 
 TSH 1.12
 mkIU/ml 0.27 - 4.20
 
 FT4 16.35
 pmol/l 10-25
 
 FT3 5.93
 pmol/l 2.8-7.1
 
 LH 4.01
 mIU/ml Ж-Фол.-до12.6, Ов.:до 95.6,Лут.:до11.4, Мено:до58.5
 
 FSH 2.54
 mIU/ml Ж:Фол:до 12,5; Ов:до 21,5;Лут:до 7,7;Мено:до 134,8
 
 Prolactin 708.40
 mk/u/ml Мъже: 86 - 390: Жени: 72 - 511
 
 Estradiol 347.50 pg/ml
 pg/ml Ж:Фол:24,5-195; Ов:66,1-411;Лут:40-81; Мено<10-39
 
 Други 
 
 Забележка : Няма
 
 Име на теста (изследването)
 Резултат
 
 Единици
 Референтни граници
 
 
 Такса биологичен материал *$
   
 
   
СТАТУС Е ОФИЦИАЛЕН ПАРТНЬОР НА ЛАБОРАТOРИЯ DR.FRANKE,DR.WAGNER DUSSELDORF, GERMANY 
 
     


 

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 15:08 от valikir

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Пролактина е висок.Другите ми се виждат наред.Друг път изследвала ли си пролактина?

# 2
  • Мнения: 2 261
Да преди година и нещо.А може ли да е висок заради това че не си бях починала добре?Да го повторя ли? И стакава стойност мога ли да почна инвитро или трябва лечение?Благодаря ти за бързия отговор!

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
И стакава стойност мога ли да почна инвитро или трябва лечение?
Ами по принцип го искат да е в норама. По-добре го повтори когато си отпочинала и ако пак е висок на ендокринолог.

# 4
  • Мнения: 4 324
И според мен е добре да повториш изследването.

# 5
  • Мнения: 140
Повтори изследването, но задължително покажи и този резултат на гинеколога си. Дори успоредно с повторението в същата лаборатория, го пусни и в друга лаборатория - просто за контрола.

# 6
  • Мнения: 4 298
Валикир, браво за резултатите!
Освен пролактина, всичко друго ми се вижда добре. Доста е завишен и едва ли е от недоспиване, но трябва да пуснеш контрола, както са ти писали по-горе.
Обезателно сутрин го изследвай.
Хайде момиче, малко остана   Hands Thumbsup

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз се присъединявам към момичетата,ако имаш възможност да го повториш.А когато си го изследвала преди година пак ли беше висок?

# 8
  • Мнения: 4 700
Повтори пролактина и ако пак е zавиШен говори с гинеколога си и отложи ин витрото, докато не го свалиШ.  Peace Важно е.   Peace

# 9
  • Мнения: 2 381
Твърде висок естрадиол за 4 ден oт цикъла, LH е по- висок от FSH (макар, че се доближават), за Пролактина са ти казали.
Едва ли ще можеш да започнеш стимулация за ин витро при тези резултати. Лекарят ти ще прецени най- добре какво трябва да се направи предварително.

# 10
  • до морето
  • Мнения: 494
За пролактина иди възможно най-скоро на ендокринолог, да ти изпишат нещо за коригирането му. Стойността не е чак толкова висока и след два-три месеца взимане на таблетки сигурно ще падне в граница, така, че за есента ще си на линия. Стойностите най-вероятно се високи от това, че преди време хормоните на щитовидната ти жлеза не бяха в граници. Хайде успех, почти сме на финала Grinning Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 261
Добро утро.Преди малко повторих резултата.Казах ,че искам рекламация.Този път седях 30 мин,но не ми  взеха кръв легнала.кошетка нямаше.По късно ще дам резултат на Пролактина,а утре ще го повторя на друго място.Не мисе иска още лекарства да пия.Дано всичко ми е наред.А какво се прави с висок Естрадиол?Струва ми си че е  малко висок?

# 12
  • Мнения: 1 950
valikir, ако си по дълъг протокол с депо препарат, след блокажа в началото на стимулацията естрадиола трябва да е от 0-20. Тогава е важно да е нисък.
На мен не са ми искали предварително колко е, дори не съм го изследвала. Но преди началото на стимулацията задължително.
Сега мисли за пролактина, дай Боже да е грешка Hug

# 13
  • Мнения: 2 261
Пролактинът ми е 502.5. УРА!!!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Браво,миличка!

Общи условия

Активация на акаунт