Може ли да се направи мляко с ориз, но с АМ?

  • 631
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета това ми е въпроса. Извинявайте ако вече е обсъждано, но нещо не ми работи търсачката. Установих, че синът ми много харесва една каша"Лека нощ" на ХИП с ориз, канела и крущи и като я отворих и пробвах имаше вкус точно на мляко с ориз и затова се чудя дали не мога да му направя аз такова нещо. Малък е и затова трябва обаче да е естествено с АМ. И ако може обяснете ми точно технологията, защото аз не обичам мляко с орис и въобще нямам представа как се прави Embarassed

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Може, но сложи АМ накрая преди да му дадеш да яде.
Свари ориза, прецеди го от водата, прибави малко захар за вкус и накрая топлото АМ.

Незнам обаче дали детето ще го хареса, но принципно така би трябвало да се направи.

# 2
  • Мнения: 887
Можеш да го направиш като свариш ориза в подсладена вода и добавиш АМ преди да го консумира детето, но вкуса се променя значително.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
АМ наистина се добавя след като водата/храната/ поистине.Можеш да не го прецеждаш нацяло и да добавиш АМ само като сухо вещество-ще се разтвори във водата в която е врял ориза.

# 4
  • Мнения: 27 524
Може, но сваряваш ориза с вода и захар и след охлаждането му добавяш АМ, иначе преди това твърдо не  Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря ви момичета. Ще пробвам и ще пиша дали го е харесал малкият.

Общи условия

Активация на акаунт