Може ли да се лекар, водеж ЖК по ЗК??

  • 569
  • 8
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Здравейте,
интересува ме може ли да си сменя лекарката, която ми води женската консултация  по ЗК с друга, през периода на бременноста ? И ако става - какви са начините за това?

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Да, може. Отиди при тази, която искаш да ти продължи ЖК и я попитай за процедурата. Тя ще ти обясни. Peace

# 2
  • Мнения: 68
Аз също не бях доволна и от моя първи лекар. Процедурата е следната: отиваш при лекарката, която ти е водила ЖК досега, вземаш си от нея документите за изследванията, които са ти правили до момента и картата за профилактика на бременността (това е едно формулярче, в което са нанесени данните от изследванията) и после  отиваш при който друг лекар си пожелаеш. Това е.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 587
Да, можеш да я смениш, когато си поискаш. Аз го направих в петия месец. Просто спрях да ходя при пъравата ми гинеколожка, взех си едно направление от личния лекар и отидох при новата. Тя ме записа и започна да ми води ЖК.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 735
От личния си лекар си взимаш направление за гинеколог и отиваш при новия лекар.Аз моя първия едвам го издържах 1 месец.Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Да, може. Отиди при тази, която искаш да ти продължи ЖК и я попитай за процедурата. Тя ще ти обясни. Peace


Но преди това провери добре при коя искаш да отидеш и да си сигурна в нея Simple Smile Успех Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 368
От личния си лекар си взимаш направление за гинеколог и отиваш при новия лекар.Аз моя първия едвам го издържах 1 месец.Успех!
Така направих и аз.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това заглавие е уникат!И от ФБР няма да го разберат!

 По темата ти, може по всяко време!

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да, можеш да я смениш, когато си поискаш. Аз го направих в петия месец. Просто спрях да ходя при пъравата ми гинеколожка, взех си едно направление от личния лекар и отидох при новата. Тя ме записа и започна да ми води ЖК.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт