Отговори
  • Мнения: 1 765
Седя и чакам, чакам и седя....а нова тема не се появява, затова реших да се потрудя да измисля нещо...не може така...вече минава 8:00..спинкате ли, към офисите ли пътувате... Rolling Eyes

На късмет да ви е момичета   bouquet

И за разкош

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 08:20 от комикс

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Страхотна темичка, нека е на късмет на всички нечакащи! Аз съм от ловуващите тези дни,да видим какво ще стане.Хайде,чакам доклад от срещичката в Бургаско!!!!

# 2
  • Мнения: 1 247
добро утро Ком страхотно заглавие желая на всички положителна седмица много тесчета а ма само с  EFP.приятен ден на всички и много целувки  bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
Успешна, усмихната и късметлийска седмица Hug
Срещата беше страхотна, невероятна, перфектна Grinning Ще оставя рожденичката да разкаже подробности, защото си е нейно право Wink Само ще вметна, че се забавлявах страшно много и още съм с мускулна треска от танците луди Mr. Green Снимки ще мога да кача довечера, защото вече не съм отпускарка Confused
Хайде хубав ден от мен Hug

# 4
  • Мнения: 1 446
Добро утро!

Дано тази седмица донесе поне толкова добри новини, колкото миналата!

Комикс, ей това е сериозно отношение! Нали знаеш, че който пуска теми - хваща!

Голди, какви танци бе, жена! Я кротко!

Аманита, не само ти си тортолюб!  Wink

# 5
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро! Hug
Честита ни нова темичка!Браво, Ком! Simple Smile
Голди,ще изтърпим до довечера, а някой от другите "участници" ако може и по-рано да качи снимки, плииз....
Верича да идва да разказва, че нямам търпение
Mr. Green



http://iskam-bebe-chat.hit.bg/

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 09:39 от Жаклин

# 6
  • В събота
  • Мнения: 201
Добро утро,
след един невероятно хубав уикенд едвам се настройвам за работа. А и тази седмица ми предстои активно ловуване  Wink ... и от 13-ти на море...
Момичета, някой може ли да ми обясни какво всъщност означава втора бледа чертичка на овутеста? Аз си знам, че трябва да е наситена, ама просто съм любопитна...
Хайде успешна ни нова седмица!!!!

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и от мен!   bouquet
Много хубава темичка! Дано е пълна само със съобщения за 2 чертички!  Hug

И аз чакам снимки  Twisted Evil Mr. Green

# 8
  • Мнения: 112
Здравейте, сладурчета!
Комикс, страхотно заглавие си измислила!  smile3501 Дано да е на късмет на всички! И нека тази темичка бъде изпълнена с още повече хубави новини и само положителни емоции!!!
Хубав ден на всички!  Hug

# 9
  • Мнения: 2 309
Нареждам се на опа6ката за снимки bowuuи подробни разкази...
Днес за сефте отиваме на плаж Hug,понеже времето бе6е стуууууд Close
Незнам,но с такьв трепет 4акам септември Hug Praynig

Успе6на седмица,кокони Peace

# 10
  • Мнения: 481
Добрутро дами!  bouquet
Комикс, браво, чудесно оптимистично заглавие, и да ти е от полза ти желая  bouquet
И аз ще чакам новинки от срещата и много снимки. Голди, по-кротко с танците, нали си маминка Laughing
На всички  Hug и чакаме хубава новинка за новата седмичка Wink

# 11
  • Мнения: 1 369
Влизам да ви пожелая хубава седмица...и като гледам как вали,мога само да кажа- да ви върви по вода и накрая на седмицата- всички към Отчетни:))  Хайде,момичета,събуждайте се,искам да гледам снимки от срещата!!!
 Hug Hug Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Добро утро и от мен.И аз да се запиша в седмичката да ви следя от късо. Mr. Green
И аз чакам снимчиците от срещичката. Laughing

# 13
  • Мнения: 851
Добро утро момичета кокичета  Hug
Честита нова седмичка и дано е много двучертичкова и за тези на морето и за тези по домовете  Joy

Никитке, успех в ловуването и след две седмици да се похвалиш  Hug

Голделинкееееее, я по-лекичко го давай  Naughty Не че аз не ходих на диско 3 три след +тест  Joy Joy Но ти все пак внимавай  Hug Hug Hug

Хайде и чакаме останалите поспаланки от Бургас да покажат снимчици  Laughing

# 14
  • Мнения: 7 110
Какви снимки, какво, как?
Горките отпускари  Mr. Green - при това хубаво време навън, какво гушкане ги чака.
Ведра седмица.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт