Подарък за рождения ден на мама ;)

  • 32 294
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте,мили мами   FlutterМоята има скоро рожден ден (на 8ми) и искам да й подаря нещо,но не мога да измисля какво. Rolling Eyes А пък кой друг да питам освен цял форум с мами  Вие на какво бихте се зарадвали? Ще съм Ви много благодарна ако ми даде някакъв съвет,защото с краен случай ако не измисля нищо ще й купя парфюм ,но искам нещо друго да е,по-оригинално или поне не такова,което й подарявам всяка година (парфюм)    Flutter
Е,очаквам предложенията Ви    Hug


P.S.: Ako може да е някъде до 30лв  bouquet Money

# 1
  • Мнения: 6 992
Какво обича майка ти да прави ?
Моята би се зарадвала на книга.

П.С. Аз не съм майка и за това не отговарям за себе си. Но и аз бих се радвала след двайсетина години дъщеря ми да ми подари книга...Ако тогава има книги...

# 2
  • Мнения: 5 370
Ако майка ти носи бижута-една красива кутия за бижура, посребрена, има такива в магазините за подаръци.
Ти нали си в София?

# 3
Какво обича майка ти да прави ?
Моята би се зарадвала на книга.

П.С. Аз не съм майка и за това не отговарям за себе си. Но и аз бих се радвала след двайсетина години дъщеря ми да ми подари книга...Ако тогава има книги...
Да,и аз това си го помислих Wink Майка ми обожава книгите,когато е била малка в училище е била прочела цялата библотека,а сега винаги през свободното си време чете Wink Но каква книга? Тя попринцип обича криминалета,нещо на Агата Кристи,но не знам подходящо ли е за а тожден ден  Hug Rolling Eyes
Не тази вечер, Жозефина!  - подарявала съм й Wink Няма ли да е по-добре някакво сребърно бижу?Те не са много скъпи,подарявала съм и до сега сребърно герданче и обички и герданче много иси го харесва Wink ПО едно време не ог сваляше Hug

# 4
  • Мнения: 6 992
Защо да не е? Но подбери някое добро, не квартален кримироман. Ако искаш, мога да проверя горе-долу какво има на пазара в момента и да ти предложа някои неща?Да имаш насока какво да търсиш горе-долу Simple Smile

# 5
Ще съм ти много благодарна Wink А пък и може би не искам подаръка да й е някакъв такъв,че да й натяквам ,че е майка ,а да се почувства повече като жена :Д  В смисъл тя попринцип си се чувства,ама едно е да и подаря сувенир(пр. малко пате с голямо пате ),а др, е парфюм,белъо  Hug

# 6
  • Мнения: 6 992
Аз мразя парфюми и бельо да ми се подаряват. Rolling Eyes Това хич не ме кара да се чувствам жена, напротив, дразни ме Laughing
Ще ти дам линкове утре следобед, защото сутринта ще съм на лекар Sunglasses

# 7
  • France
  • Мнения: 726
В зависимост от финансите, отделени за събитието, бих добавила пари за нещо, от което има нужда (мебел,техника, почивка, санаториум)

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 231
 
Моята има скоро рожден ден (на 8ми) и искам да й подаря нещо,но не мога да измисля какво. Rolling Eyes 
P.S.: Ako може да е някъде до 30лв 

Майка ти е зодия ЛЪВ,което предполага,че ще се зарадва на по-личен и впечатляващ подарък,Бижу,парфюм,красив шал,маркова дрешка,козметика и т.н.
За тази зодия е по-важно вниманието и опаковката,а ако и подаръка е лукс... newsm44
 
 

# 9
  • Мнения: 6 992
И моята е Лъв, но не съм забелязала да се радва на горепосочените неща... newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 231
И моята е Лъв, но не съм забелязала да се радва на горепосочените неща... newsm78
Зависи и от асцендента,разбира се Rolling Eyes,но все пак си остава лъвица...

# 11
  • София
  • Мнения: 903
не мисля, че това на какво ще се зарадва майка й има нещо общо със зодията. Изобщо какво общо имат зодиите тук ( а и не само тук) newsm78

Мисля, че момичето най-добре познава майка си и сама най-добре знае какво харесва тя ( независимо каква зодия е). Така, че успех в измислянето на подарък и приятно прекарване на рождения ден!   bouquet

# 12
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 828
Не знам как бих могла да ти дам съвет, в смисъл ти най-добре познаваш майка си и според това що за човек е и какво харесва можеш да й подбереш най-добрият подарък. Например моята майка обича книги, поезия и философия, напоследък я хващам че и Пратчет чете Wink Обича слончета, под всякаква форма, обича елегантните аксесоари към облеклото, козметика...  Обожава театъра, изкуството...Два билета за опера примерно биха я изпратили на седмото небе Simple Smile

Помисли добре какъв човек е тя и много лесно ще решиш какво да й вземеш Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 992
Ето линк с криминални романи, както обещах.
Препоръчвам ти автори (Жорж Сименон, Агата Кристи, Мери Хигинс Кларк, Артър Конан Дойл), ти разгледай и анотациите, може нещо друго да харесаш.
http://www.books.bg/subj.php?SubID=8&pg=30

# 14
Много Ви благодаря на всички ,особено на Еовин Simple Smile
Но се замислих дали не би й станло по-приятно акоо в някой козметичен салон й платя за няколко процедурки Wink Дали би й хареасло то ва:Парафинена терапия за ръце-релакс,изглаждане на кожата и пълна почивка за ръцете+частичен масаж за тяло + почистване на лице? Wink
Или само терапия в шоколад,която трае 60мин ?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт