Как да отуча бебчо да ме хапе при кърмене?

  • 320
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Момичета, моля посъветвайте ме какво да направя, че да откажа бебчо да ме хапе?

Добре че още няма зъбки  Wink почти на 5 месеца е и когато го кърмя към края започва да стиска с венците - свитки ми излизат  #Crazy. Аз му виквам НЕЕЕ!!!, той пуска, захилва ми се и пак захапва да суче, но дръпва 1-2 пъти и пак стиска, т.е. започва някаква си негова игра, от която мен ме боли ... Cry а на него му е много кеф.

# 1
  • Мнения: X
При мен се получаваше няколко пъти така, но бяха периоди. Просто не захапваше добре самата гърда. Тогава също сучеше не много добре, а и изпитвах дискомфорт, но преминаваха за 2-3 дни. От скоро кърмя вече без силиконови зърна и не се е получавало така. Надявам се и при вас да е временно, но нека мамите с повече опит се изкажат.

# 2
  • Мнения: 1 043
при мен имаше досега много такива периоди - като и омръзне спира, и след времепак се сеща , точно сега ни е периода дето хапе също , казвам и не и и обеснявам вече че боли - но тя все така се радва като извикам особенно понякога от болкаа Rolling Eyes , това трае при нас около седмица и и омръзва след това да ме загризва

като че ли като спреш да обръщаш ти внимание тогава губят интерес

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
Ох,много е трудно.И аз вече изпитах 6-те зъба на моя мъник върху гърдите си,но какво да се прави.Първите няколко пъти дори извиках от болка и той се кефеше и си мисли че е игра.За това сега гледам да се сдържам и мълча когато го направи.Има такива периоди и отминават,добре че не с е случва постоянно.

# 4
  • Мнения: 2 309
Зъбки го мъчат човека  Grinning и при нас беше така, първо докато поникнат, после пък докато се научи как аджеба се суче със зъби, боли много знам, но по някое време детето забравя, спомням си че поне месец след това при всяко сукане ме обливаше студена пот дали няма да ме захапе.

Общи условия

Активация на акаунт