Къде мога да намеря обувки на Денди в София?

  • 1 463
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Аз,живея до Южния парк,в квартала ми не мога да намеря техни обувки,а и изобщо не съм виждала  такива в София.благодаря предварително за отговорите.

# 1
  • София
  • Мнения: 903
При нас има почти във всеки магазин - само че повече гуменки. А иначе има точно преди Илиенци един представителен магазин на Денди - ако ти се ходи дотам сигурно ще намериш каквото търсиш.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 902
meds - гледала ли си на пазара Ив. Вазов - там има едно магазинче за обувки...спец има много денди гуменки за обувки не съм се заглеждала....в смисъл не купувам и не съм се интересувала, но все пак може да провериш имат и обувки, може и денди да са....
Пада се ако влизаш от към трамвая (от към витошка) в най-дясната пътека (след плодовете и след първия ред бутки - на втория ред всъщност...)...

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Стил 99 в Младост и едно магазинче в Дианабад /намира се на главната улица между басейн Дианабад и супермаркет БМБ/. Peace

# 4
  • Мнения: 1 217
Вчера ходих до Пикадили в Мола,и незнам защо но се сетих за твоя въпрос.
Там има на Денди,но са гуменки и пантофки и май имаше и обувки.
Неразгледах подробно,че бебовече се изнерви от пазаруването.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 902
в пикадили ли???

# 6
  • Мнения: 1 217
Да, в Пикадили при детските неща,не бебешките а детските.

# 7
  • София
  • Мнения: 679
Ние си купихме от магазина на Стил 99,  вчера, но имаше само тип гуменки.

# 8
  • Мнения: 2 723
Миналата година купувах денди от едно магазинче срещу входа на южния парк - на витошка.

# 9
В скала на "Денди" само на едро продават на дребно не.  В София има много магазини работещи с Денди "Стил 99" един от тях Wink

Общи условия

Активация на акаунт