Подарък за мама

  • 389
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,мили мами Wink Моята има скоро рожден ден (на 8ми) и искам да й подаря нещо,но не мога да измисля какво. А пък кой друг да питам освен цял форум с мами Wink Вие на какво бихте се зарадвали? Ще съм Ви много благодарна ако ми даде някакъв съвет,защото с краен случай ако не измисля нищо ще й купя парфюм ,но искам нещо друго да е,по-оригинално или поне не такова,което й подарявам всяка година (парфюм)  Hug
Е,очаквам предложенията Ви  Praynig Peace


P.S.: Ako може да е някъде до 30лв Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Красиво поздравление във всекидневник. Подсигури вестника и гледай реакция.

# 2
Благодаря Wink Интересно е предложението и със сигурност   мама много ще се зарадва Wink А знаете ли в кой всекидневник правят такива изненадкки? Wink
Е,давайте още предложения Wink кОЛКото повече,толкова повече Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Красиво поздравление във всекидневник. Подсигури вестника и гледай реакция.

 Peace
Или поздравление по радиото.

Или може би някоя по-интересно украсена торта, или нещо красиво. Аз бих се зарадвала повече на подарък, в който се вижда, че детето ми има лично участие ( например нещо направено от нея или поне съчетано и представено по подходящ начин от нея), отколкото просто на някакъв материален подарък.

Малко ми е трудно да дам конкретни предложения, защото не знам нищо за майка ти - на колко години е, какво използва, какво й харесва и т.н. Мисля, че ти най-лесно можеш да се ориентираш.

Моята майка живее далеч, така, че когато има рожден ден просто й изпращам нещо в колет + картичка по Интернет, но когато си беше в Бг - един път я заведох   в един много уютен ресторант, който тя обожава, друг път - с финансова помощ от баща ми й подарихме екскурзия в чужбина за двама ( тя реши да заведе татко), и т.н.

Успех с мисленето на подарък!

Общи условия

Активация на акаунт