Отговори
  • Мнения: 5 370
Ех, момичета, дойде моментът, в който вече мама може да спи по цяла нощ, без да се буди нощем да дава "соки" по 2 пъти, да доприспива после и да и се разбива съня. Въпреки че имам свекърва, която МНОГО ми помага, де, не мога да си изкривя душицата.
Станислав вече спи по 10-10,5 часа без прекъсване нощен сън, докъм 8-8,45 сутрин. Това си е направо постижение, доволна съм Слава тебе Боже. Heart Eyes След като първо се будеше в 4,30-5.30 от 8 месеца докъм годинка, после-в 6-6.30 близо още година, после почна да спи малко повечко, но пищеше нощем за сок-сега вече всичко е ОК. Проблемът почна да се разрешава от момента , в който ги оставих с баща му да спят самички.Е, ми щом това е цената-ще я плащаме. Засега се отказвам от мисълта да го тормозя да спи отделен, обединили сме си креватите и всички са доволни.
Ми това е....исках да споделя. Peace

# 1
  • Мнения: 952
браво на детето Peace дано сега наваксаш пропуснатия сън Wink

# 2
  • Мнения: 3 456
Много се радвам се за теб и честно казано малко ти завиждам. Почти не минава и нощ, в която моята кипра да не ме привика да й държа ръката по няколо пъти на нощ. Понеже леглото й е на два етажа, нощите съм като абонирана за тази стълбаhttp://images19.snimka.bg/003627604.jpg

# 3
  • Мнения: 5 370
Много се радвам се за теб и честно казано малко ти завиждам. Почти не минава и нощ, в която моята кипра да не ме привика да й държа ръката по няколо пъти на нощ. Понеже леглото й е на два етажа, нощите съм като абонирана за тази стълбаhttp://images19.snimka.bg/003627604.jpg
Аууу, не пада ли детенце оттам? Rolling Eyes Станислав веднъж се беше отърколил от спалнята ни посреднощ, та търчах в ужас от другата стая да го успокоявам и се бях шашнала да не му стане нещо.

# 4
  • Мнения: 3 456
Ами то от този ъгъл наистина малко страшнишко изглежда. Преграда е по-висока, отколкото изглежда.

За сега не е имало полет в нощта ! Mr. Green

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ти си майка героиня LaughingАз бих вампирясала на такъв режим!Дано сега да си отспиш Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 4 496
Хайде,честито!!!Много приятна новина!!!Сега да не вземеш да се чудиш какво да правиш,докато той спи?! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 336
Честито!

дано и аз да се похваля един скорошен ден, че децата ми спят по цяла нощ Praynig В момента се будат всяко по 2-4 пъти на нощ поне  Crazy

# 8
  • Мнения: 5 370
Ти си майка героиня LaughingАз бих вампирясала на такъв режим!Дано сега да си отспиш Heart Eyes
Ау, недей, не бях сама в тия месеци. Както писах, свеки много ми помагаше. Но сега, по време на почивката, разбрахме, че той можел бил и да спи, човекО. Mr. Green

Мишленце-според мене е наистина въпрос на време. Те трябва да си "израснат" периодите, колкото и банално да ти звучи. Сутрин с баща му ставаме за работа, по-рано се мъчехме да не шумим, а сега се мъчим да го събудим, за да го занесем при гледачката. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 27 524
Радвам се, разбирам те. Като растат става по-лесно, спор няма.
Криско е от поспаливите - все още спи до 10 сутрин и от 2 до 6 следобяд  Party

# 10
  • Мнения: 5 370
Радвам се, разбирам те. Като растат става по-лесно, спор няма.
Криско е от поспаливите - все още спи до 10 сутрин и от 2 до 6 следобяд  Party
СЕРИОЗНО???? БЛонди, мое ли, таковата, временно да се сменим с тебе? Mr. Green
Обещавам да се грижа здраво за Криското! Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 27 524
А, не, крехката ми нервна система няма да устиска на Станиславски  Laughing
Но може да вземеш Калоян на Лили и после ще живнеш  Joy

# 12
  • Мнения: 5 370
А, не, крехката ми нервна система няма да устиска на Станиславски  Laughing
Но може да вземеш Калоян на Лили и после ще живнеш  Joy
Laughing Laughing
И тогава да гледаш ти, с двама юначаги, как ще отслабна набързо с 15 кг.
Само искам да е здрав и жив, другото-ще го оправим.
Оспамих си собствената тема, извинете. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 447
Криско е от поспаливите - все още спи до 10 сутрин и от 2 до 6 следобяд  Party
Леле, къде ги раздават тия деца, бе  Simple Smile Киро спи от 22 до 6 сутрин Tired Поне попрестана да се буди, откак пораснаха кътниците.

# 14
  • Мнения: X
Оууу, да, много е гот  Mr. Green
И при нас ситуацията беше на будене по два пъти на нощ за нещо си, ноооо от два месеца насам, спи и не мърда  Joy Не мога да се нарадвам на стабилния сън нощем.

Общи условия

Активация на акаунт