Луксозен хотел до 2:30 ч. от София

  • 1 397
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Избодох си очите да търся къде да отидем за моя Рожден Ден на 18.08. Бяхме на Велинград за 4 дена преди седмица- така че отпада. Миналата година бяхме в Стримон Кюстендил- и това отпада. Искам да е на чист въздух и с топъл басейн- ще бъдем с детето. Направих даже резервация за Веника Палас, но ме предупредиха, че пускат външни хора на басейна и става доста претъпкано. Това определено искам да го избегна. Парите в случая са почти без значение.

# 1
  • Мнения: 1 893
Може би Катарино-Разлог.

# 2
  • Мнения: 566
в с.Огняново - хотел Делта и семейният хотел Бохема. И двата са в планина - чист въздух и прохлада, както и с мин вода. Наблизо са селата Ковачевица и ЛЕщен, където определено има какво да се види.
Може и х-л Барото край Гоце Делчев, но там водата не е минерална

# 3
# 4
  • Мнения: 272
В Катарино сме били и честно казано освен невероятната природа останах много разочарована от прехваления хотел, най-вече от обслужването. Огняново ми е прекалено далеч, особено с разбития път. А за Сандански се притеснявам да не е много горещо, иначе с удоволствие.
Благодаря Ви много. Ако може още свежи идеи...

# 5
  • София
  • Мнения: 6 522
Борова гора Пирдоп
Вила Рока Банско
Троян Плаза Троян
Родопски дом Чепеларе
Дива Чифлик ( може би вече няма места за този)
Сезони Трявна
Този на доган  в Девин ( забравих му името), Девин в Девин

# 6
  • София
  • Мнения: 461
Kempinski Grand Arena в Банско. Много е хубав!

# 7
  • София
  • Мнения: 304
Вдигнах темата, защото и аз търся нещо такова сега. margarithen, къде отидохте да празнувате?

# 8
  • Мнения: 272
Бяхме в Орфей- Девин и се проклех точно сто пъти. Повече от Велина никъде не мърдам.
Всичките споменати в тази и други теми ги знам. Само в Девин не бяхме ходили.
Единствения друг хотел, който препоръчвам без резерви е Палас в Слънчев Ден, но е много далеч. В Стримон ни беше много хубаво преди една година, но басейнът е 27 градуса- студенко ми е.

Излъгах, не сме ходили в Делта, Огняново. Но пътят до там е ужасен.

# 9
  • София
  • Мнения: 304
Велина е най-доброто според теб значи. Там колко е топъл вътрешният басейн? Аз не съм спала там, но съм минавала. Тогава половината сграда беше в ремонт - сега как е? А стаите какво представляват? Тогава кабинките за разните процедури също изглеждаха зле. Говоря за тази година, някъде юни мисля.

# 10
  • Мнения: 272
Вътрешният басейн е 29.5 гр. В ремонт беше вече само ресторантът. Стаите са супер. Кабинките за масаж са соц все още, но всичко друго е ок.

Общи условия

Активация на акаунт