Масажен крем - откъде

  • 6 710
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Някой знае ли къде се продават масажни кремове. Изобщо има ли такива специални кремове за масаж, какви марки има. Питам защото жената ме масажира от време на време когато се схвана нещо в кръста  Wink но на сухо не върви. Гадно е масаж на сухо. Затова ако можете да ми кажете дали има специални кремове за масаж и от къде мога да си купя такива. Благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
В аптеки и  козметични магазини  има. Различни видове Peace

# 2
  • Мнения: 212
В аптеки и  козметични магазини  има. Различни видове Peace
E какво да кажа - "Дайте ми един масажен крем". Ами аз съм разглеждал в козметични магазини по витрините - никъде не видях да пише "масажен крем". Да не би да имат специално име някакво.
Питам за да не се излагам като ида в козметичния магазин. Не разбирам много от разните му там козметики и кремове. Няма да забравя един пък наскоро каква излагация беше в един козметичен магазин. Значи реших аз да пробвам да си махам космите под мишниците с някакви лентички за които бях чувал (досега ги бръснех ама реших да пробвам нещо ново) И отивам аз в един козметичен магазин и тъй като не им знам името на тия лентички започвам да обяснявам на продавачката описателно  Grinning - "Абе има едни ленти като ги залепиш и после като ги отлепиш и ти скубят космите. Не знам как се казват, вие имате ли такива...." Продавачката ме гледа като извънземно и вдига рамене... започват догадки какви можело да се тия лентички...Не стига това ами извика и колежките си и изобщо целия магазин разбра че ще си скубя мишниците с някакви лентички. Голям срам падна. Дори няколко клиентки почнаха да ми дават съвети като ме видяха че нищо не вдявам от тези неща... Абе изобщо не е за разправяне опита ми да се обяснявам в козменичен магазин  Grinning Да не говорим че накрая се разбрахме май и те ми пробутаха едни лентички които после се оказа че били за крака а не за такива чувствителни места като кожата на подмишниците и като ги пробвах едната лентичка заедно с космите ми откъсна половината кожа  Confused
Та затова питам тук за да знам какво да обяснявам на продавачките като отида в козметичния магазин за да не стане такова шоу както с тия лентички.  Grinning

# 3
  • Мнения: X
Отиваш и казваш, че искаш масажен крем (лентичките са за епилация на деликатни зони, но хич не ги жали продавачките - това им е работата, да те разберат какво искаш - ти си си го обяснил, какво се правят на ударени ooooh!)
Аз например в Санита търсих какаово масло и ми казаха - "Имаме само масажен крем с какаово  масло, чисто - не"
Талодерма имат няколко вида масажни кремове:
МАСАЖЕН КРЕМ АНТИЦЕЛУЛИТ 250мл.
МАСАЖЕН КРЕМ ОСНОВЕН 250мл.
МАСАЖЕН КРЕМ ТОНИЗИРАЩ 250мл. ,
На Амрита, Есцин, ... виж тук
Иначе може да използва смес от масла за масажа, например:
ПРАСКОВЕНО МАСЛО
По своя състав прасковеното е близко до кайсиевото и бадемовото. Подходящо е за суха и застаряваща кожа, има добър антибръчков ефект. Попива по-бавно в кожата, поради което е подходящо за продължителни масажи при всички видове кожа. Помага на пръстите да се плъзгат, без да разтягат кожата, придава кадифена мекота и гладкост.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 28
масажен крем на лавена с какаово масло и вит.f,да не говорим,че заздравява и ноктите Peace

# 5
  • Мнения: 212
Много ви благодаря   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 199
бебешко олио на Джонсън също върши работа пък и няма да се обясняваш на никого във всеки магазин ги има  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт