Плей стейшън!!!

  • 3 273
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
      Момичета,синът ми иска такова чудо.Моля за информация,къде мога да се ограмотя що за чудо е това,къде продават за какви парички,игрите допълнително ли се качват,изобщо всичко,което знаете.Откакто върви играта на Фанта синът ми говори само за това,и тъй като не вярвам да спечелим,струва ли си да му купя.Очаквам мненията ви и предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 567
Виждам, че си от Търново. Такава конзола(Play Station PSP), каквато дават от играта на фанта, продават в Мол-а, в магазин Денси. Цената му мисля беше 500 лева. Има и по евтини конзоли - Play Station 2 и Play Station 2 silver. Между 300 и 350 лева. Като начинаещи може да започнете с тях  Simple Smile Иначе се продават игри. Дори пак в Денси съм виждала. А и от нета може да се свалят.
http://www.netbg.net/news.php?nid=538 - виж дали тука няма да намериш някаква полезна за теб информация. Мисля, че и игри има.

# 2
  • Мнения: 3 622
Продават във всички по големи магазини за техника. Мисля че сина ти ще остане доволен.  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
Моя големия от 4г се залепи за нея(само,че 1цата) и я остави чак като взехме компа.Голяма зарибявка е.Най-редовно и тримата седяхме залепени за Тв-то.Тази която рекламират с Фанта е портативна(т.е.преносима),а другите са стационарни за ТВ,може да се слуша музика и да се гледат ДВДта,но при положение,че имате компютър  newsm78 сигурно стационарната е безмислена.

# 4
  • София
  • Мнения: 771
Ето тук можеш да се ограмотиш за PSP, а и за другите конзоли.

http://konzoli.com/sony-psp-portable-c-29.html

А това е фирмата, която продава игрите:

www.pulsar.bg

# 5
  • Мнения: 196
Защо не му купиш директно компютър? Поне е нещо полезно, а парите не са много повече.  Peace

# 6
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Защо не му купиш директно компютър? Поне е нещо полезно, а парите не са много повече.  Peace


newsm10 Не сме имали такова нещо, директно джиткат на компа.

# 7
  • София
  • Мнения: 771
Защо не му купиш директно компютър? Поне е нещо полезно, а парите не са много повече.  Peace


newsm10 Не сме имали такова нещо, директно джиткат на компа.

Това се две съвсем различни неща, на които се играят различни игри и които доставят съвсем различно удоволствие. Майката не се чуди кое от двете да вземе, а иска да разбере какво е това, което детето и толкова много харесва и иска да има.

# 8
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да затова са и обяснили и допълнихме, че може да мине и без него.

 А ако искаш да питай синът си какво предпочита компютър или Play Station. PS има една игра която е с камерка и на музика децата фиктивно трябва да удрят летящи предмети и става голямо движение. Е за такава игра съжалявам, че няма на компютрите.

# 9
  • София
  • Мнения: 771
Моят син ги има тези неща, по-точно PS3, но е малък и не може да играе на тях. В момента само другото "дете" в семейството ги ползва Wink

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 за ПСП 2 или 3 питаш?

# 11
  • Мнения: 196
Защо не му купиш директно компютър? Поне е нещо полезно, а парите не са много повече.  Peace


newsm10 Не сме имали такова нещо, директно джиткат на компа.

Това се две съвсем различни неща, на които се играят различни игри и които доставят съвсем различно удоволствие. Майката не се чуди кое от двете да вземе, а иска да разбере какво е това, което детето и толкова много харесва и иска да има.

Имаме и двете неща, и го казвам от личен опит. Иначе благодаря за разясненията, беше много мило от твоя страна.  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 771
Имаме и двете неща, и го казвам от личен опит. Иначе благодаря за разясненията, беше много мило от твоя страна.  Laughing

Явно е имало нужда, ако не за теб, то за авторката на темата. Тя очевидно има компютър, щом и минават мисли за PS.

Общи условия

Активация на акаунт