Търся дистрибутори на Царските билки !

  • 2 393
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Моля ,някой ако знае или е дистрибутор на тези билки да си остави номере за контакт!

# 1
  • Мнения: 1 531
Моля ,някой ако знае или е дистрибутор на тези билки да си остави номере за контакт!

бях срещнала в един сайт. ще поровя, ако не ти пиша, подсети ме на лични.

# 2
  • Мнения: 280
Извинявам се за лаишкия въпрос,но какви са тези Царски билки?Можете ли да дадете линк?

# 3
  • Мнения: 140
И мен ме заинтригувахте,много моля кажете какви са тези билки и за какво се препоръчват.Аз за първи път чувам и ми е интересно.

# 4
  • Мнения: 25 568
И аз се развълнувах и искам да попитам - царските билки в царска вода ли трябва да се накиснат?  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 005
Ееееее, то голямо мълчание за тия билки ... ThinkingХайде да се включат дистрибутори да дадат малко инфо , че то любопитството е голяма работа ... Joy

# 6
  • Мнения: 485
Ееееее, то голямо мълчание за тия билки ... ThinkingХайде да се включат дистрибутори да дадат малко инфо , че то любопитството е голяма работа ... Joy
Ммм, да,то и аз чакам и "хвърлям" по едно оченце,ама май сами ще си търсим инфото newsm78

# 7
  • Мнения: 11
Здравейте,



Ето и едно описание на и състав на един вид:

В „Царски билки" – Rhodiola&Ginko complex за първи път ще почувствате мощното природно действие на специално създадения биологично-активен комплекс от Златен Корен (Rhodiola Rosea) и Гинко Билоба (Gingko Biloba). Те, заедно с други лечебни растения, са вложени в пчелен мед за подобряване на биологичната сила и действие при усвояването им от организма.

За здраве, жизненост и самочувствие, изпитайте максималния резултат от тройното действие на новите „Царски билки", които съдържат:

Rhodiola & Ginko complex - активира собствените регенеративни способности на организма, имуномодулатор, антиоксидант, адаптоген, антистрес, енергоген. Подобрява кръвообръщението, паметта, клетъчното хранене, обменните процеси, доставката на кислород. Препятства тробмообразуването и разширява биохимичните способности на организма.
Пчелен мед - за допълнително активиране на биологичната активност на вложените природни продукти, съвършен природен консервант, източник на повече от 400 биологично активни компоненти с природен произход, гарантиращ течната форма на продуктите за максимална усвояемост и ефективност.
Комплекс от специфично действащи лечебни растения - в зависимост от основното предназначение на продукта са подбрани най-добрите билки от българската природна съкровищница, необходими за подобряване функциите на определени органи и системи.
Състав: Пчелен мед, екстракти от Златен корен, Гинко-билоба, Лайка, Червен кантарион, Живовляк, Сладник, Звъника.

Действие: Нормализира дейността на храносмилателната система, в това число стомаха, червата, панкреаса, жлъчката и черния дроб. Проявява адаптогенно, антистресово, антимикробно и антивирусно действие.

Допълнително действие: Общоукрепващо, съдоразширяващо действие. Подобрява перисталтиката на червата, обмяната на веществата, нормализира отделянето на стомашни и жлъчни сокове, както и секрецията на задстомашната жлеза. Намалява вредата от злоупотребата с алкохол и цигари. Подобрява усвояването на хранителни вещества.

Маг. фарм. Н. Мангалджиев препоръчва за: общо подобряване функциите на храносмилателния тракт, стомашно-чревни заболявания, стоматити, гастрити, стомашна язва, анорексия, безапетитие, гастроентерити, колити, лениви черва, нервен стомах, жлъчни и чернодробни заболявания.
.


Начин на употреба: 2-3 пъти дневно по 1-2 ч.л., разтворени в 50 мл. вода, сок или друга течност (в период на вирусни инфекции се препоръчва удвояване на дозата).

Противопоказания: Алергия към пчелен мед или някои от компонентите на продукта.

Опаковка: 250мл.

Срок на годност: 1 година

Царските билки са продукт на магистър фармацевт Никола Мангалджиев и се разпространяват по системата на МЛМ от фирма Green Master

Ако имате въпроси с радост ще отговоря

Поздрави



Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 20:00 от Tatti

# 8
  • Мнения: 11
И аз се развълнувах и искам да попитам - царските билки в царска вода ли трябва да се накиснат?  newsm78

Не се киснат в нищо, представляват сироп с вкус на мед . Все едно пиете разреден мед.

Преди около месец имаше голяма статия във вестник 24 часа за Царските билки и за Мангалджиев

Ще се опитам да я намеря и да я сканирам

Общи условия

Активация на акаунт